Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a melegek...

Mit gondoltok a melegek örökbefogadásáról?

Figyelt kérdés
Miért gondolják, hogy attól, hogy két férfi nevel, vagy nő, épp attól lesz meleg, hiszen a melegek épp egy "rendes" apa-anya családból kerülnek ki? Ráadásul rengeteg olyan gyerek van, akit egyedül nevel egy szülő, vagy akié alkoholista, vagy veri... esetleg ott az árvaház, itt sincsen rendes apa-anya modell, mégis fel kell nőniük. A melegek gyermeke legalább toleránsabb lehetne, mert nem úgy nevelnék, hogy utáljon mindenkit, aki más. Nem gondoljátok, hogy épp azért lenne rossz annak a gyereknek, mert hiába vannak rendes meleg szülei, akik szeretik, óvják őket, a homofób hetero emberek tönkretennék őket, mert nem tudják megérteni, hogy a homoszexualitás nem betegség, és nem az ember választja, és lenéznék, kiközösítenék őket a szüleik miatt?

2013. jún. 20. 19:20
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/72 anonim ***** válasza:
95%
Sulival voltam árvaházba azóta meggyőződésem, hogy igen én neki is engedném.
2013. jún. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/72 anonim ***** válasza:
44%

Mellettem férfi meleg pár él együtt. Hogy finoman mondjam a hócipőm tele van a minden napos ordibálásuk, veszekedésük, és néha a verekedésük miatt. Szóval tévedésben vagy ha azt hiszed hogy a meleg párok tökéletesek.

Amúgy semmi bajom a melegekkel,de ha szavazni kéne hogy örökbe fogadhassanak gyereket vagy sem, én tuti nem támogatnám őket. Az ok egyszerű: A család egy apából-anyából és gyerekből áll. Egyszerűen nem fér bele számomra a családképbe..

2013. jún. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/72 anonim ***** válasza:
78%

"Hogy finoman mondjam a hócipőm tele van a minden napos ordibálásuk, veszekedésük, és néha a verekedésük miatt. Szóval tévedésben vagy ha azt hiszed hogy a meleg párok tökéletesek. "


Én szomszédom meg egy 3 gyerekes férj feleség és ugyan így üvöltöznek. Akkor minden 3 gyerekes ilyen?

2013. jún. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/72 anonim ***** válasza:
85%

Nem azon múlik, hogy melegek-e. Köztük is vannak idegbetegek, akik nem alkalmasak gyereknevelésre.

A szülőpár személyiségét és a kapcsolatának a minőségét kellene nézni. Kérdés, hogy ezt milyen módszerekkel lehetne objektíven mérni, igazolni.


Amit valaki írt, hogy a meleg pár verekszik és ordibál egymással - kérdezném, hogy ez milyen összefüggésben van a szexuális irányultságukkal? Két rossz személyiségű ember, aki párkapcsolatban él és gyepálják egymást. Rengeteg ilyen van a heterok között is, mégis nevelhetnek gyereket...

2013. jún. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/72 anonim ***** válasza:
96%
Én nem ellenezném, mert szerintem nem ezen múlik, hogy milyen ember lesz a gyerekből a későbbiekben. Tudnék mesélni a heteroszexuális szüleim borzalmas házasságáról, de mindenkinek van fantáziája :S
2013. jún. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/72 anonim ***** válasza:
88%
Bocs az offért, de meglehetősen félreérthető a kérdés megfogalmazása :DDD
2013. jún. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/72 anonim ***** válasza:
35%
egy alapjában véve nem jó, közel sem ideális dolog nem válik attól széppé és jóvá, hogy tudok mondani attól sokkal rosszabbat is
2013. jún. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/72 anonim válasza:
25%
Szegény gyerek ha felnő, össze lesz zavarodva, hogy az apja az anyja, meg nem tudja melyiket hívja anyának vagy mindkettőt apának nevezi és anyja nem lesz, stb. Az ilyen gyerekekből megnézném mi lesz, ha nem lesz soha anyja csak két apja, akik egymást rakják seggbe.
2013. jún. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/72 A kérdező kommentje:

Kedves hármas, nem azt mondtam, hogy tökéletesek, de egy olyan pár, mint akit te ismersz, nem hiszem, hogy örökbe fogadna, hiszen nem minden meleg akar, ahogy hetero párok se akarnak mindig gyereket, én se. És persze az örökbefogadó szülőknek mindig utánanéznek.

Én pedig felsoroltam, hány olyan példa van, mikor nincs ilyen családmodell(árvaság, alkoholista, verekedő szülő). Egy aberrált anya-apa családban miért lenne jobb egy gyereknek?

2013. jún. 20. 19:37
 10/72 anonim ***** válasza:
27%

Nem kéne ilyen módon is terjeszteni a homoszexualitást.


Hogy betegség-e vagy sem, nem tudom. Ha a két azonos nemű fél egymásra bukik, hát tegyék. De ne a nyilvánosság előtt tegyék. (Heterok se a nyilvánosság előtt falják már egymást! Szóval a szexuális életet intelligensebbek nem mások előtt művelik...)

Az meg hogy otthon ki kivel fekszik össze, már magánügy, felőlem csinálják az azonos neműek. De ne vonulgassanak már mindig fel és ne reklámozzák már ezt az egészet. El vannak fogadva, ha nem normálisak is.

Gyereket pedig NE fogadjanak örökbe! Vegyék tudomásul, hogy ilyen a világ! Két férfi nem tud együtt gyereket csinálni, két nő sem. Teljesen természetellenes és nem normális, hogy porontyuk legyen!

2013. jún. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!