Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a melegek...

Mit gondoltok a melegek örökbefogadásáról?

Figyelt kérdés
Miért gondolják, hogy attól, hogy két férfi nevel, vagy nő, épp attól lesz meleg, hiszen a melegek épp egy "rendes" apa-anya családból kerülnek ki? Ráadásul rengeteg olyan gyerek van, akit egyedül nevel egy szülő, vagy akié alkoholista, vagy veri... esetleg ott az árvaház, itt sincsen rendes apa-anya modell, mégis fel kell nőniük. A melegek gyermeke legalább toleránsabb lehetne, mert nem úgy nevelnék, hogy utáljon mindenkit, aki más. Nem gondoljátok, hogy épp azért lenne rossz annak a gyereknek, mert hiába vannak rendes meleg szülei, akik szeretik, óvják őket, a homofób hetero emberek tönkretennék őket, mert nem tudják megérteni, hogy a homoszexualitás nem betegség, és nem az ember választja, és lenéznék, kiközösítenék őket a szüleik miatt?

2013. jún. 20. 19:20
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/72 anonim ***** válasza:
70%

"Akik a természet rendjével érvelnek:

Ha azért nem nevelhetnek gyereket a melegek, mert a természet nem így találta ki - akkor mi a helyzet az orvosi ellátással? ..."


De lüke vagy! Az orvosi ellátás és amiket méeg felsoroltál, az egyfajta segítség, vagy valami előbbre vivő dolog, ami megkönnyíti az életet, ami már addig is létezett.

Pl. Egy műláb nyilván természetellenes, de ha már bekövetkezett a baleset, akkor ennek segítségével még tud normális életet élni a beteg.

Vagy a mikrohullám: Szeretjük az ételt melegen fogyasztani (úgy értem az étel legyen meleg és ne mi), a mikorhullámú sütő nem egy új tevékenységet hozott az emberek életébe, hanem egy régit (azaz az étel melegítését) lehet vele gyorsan megoldani, tehát egy segítség.


Vannak olyan találmányok, amik szintén könnyítik az életet, de idővel rájöhettünk, hggy mennyire károsak, ezeket simán be lehetne szüntetni, vagy újat kitalálni helyettük. Pl cigarettagyártást megszüntetni, benzines autók helyett napelemest használni....stb


A klónozás vagy a génmódosítás, az viszont már abszolút természetellenes, ezeket tényleg tiltani kéne.


Ha egy homokos férfipár csinál magának műméhet, műpetét és egyebeket, és fog tudni szülni, vagy egy női páros műkukit meg műspermát, akkor legyen nagy a szájuk, addig ne! De nyilván azt is tiltani kellene, mint a génmódosítást.

2013. jún. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/72 anonim ***** válasza:
91%

A nyitottságról:


Attól mert rendes családban nő fel egy gyerek, tehát apa és anya neveli, attól még teljesen nyitott és toleráns lehet a homokos emberek felé. Értelmes ember nem fogja bántani a homokosokat. Egyszerűen nem kell természetesnek tekintenie!!! Nem kell, hogy opcióként nála is ott legyen, hogy azonos nemű párt válasszon! Elég, ha elfogadja, hogy van néhány ilyen ember is.

2013. jún. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/72 anonim ***** válasza:
38%

Nem támogatnám, pontosan azért amiért a 26-os válaszoló kifejtette.


Ha ők így élnek oké, de ne vonjanak bele egy gyereket az életvitelükbe is.

2013. jún. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/72 anonim ***** válasza:
39%
Az a baj hogy ez a primitív társadalom nincs felkészülve erre, és szegény gyerekből csak valami kiközösített lehetne hogy ha kiderülne hogy "két apukája van". Én meleg vagyok, de ha egyszer örökbe is akarnék fogadni, akkor egyedülállókét.
2013. jún. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/72 anonim ***** válasza:
53%
aki szerint a család kizárólag apa-anya-gyerekek, az miért nem megy tüntetni az egyedülállók örökbefogadása meg az egyedülálló nők mesterséges megtermékenyítése ellen?
2013. jún. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/72 anonim ***** válasza:
44-es! primitív a társadalom?? szerintem meg az a sok meleg az, aki kimegy tüntetni és miattuk felborul az egész belvárosi közlekedés! ok, csináljanak amit akarnak a 4 fal között, na de azért a reklám nem kell!!!
2013. jún. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/72 anonim ***** válasza:
Előző, akkor szüntessék be az egész országba a hídi vásárokat, búcsúkat, meg még mit tudom én miket amik miatt felborul a közlekedés....
2013. jún. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/72 anonim ***** válasza:
39%

"ettől függetlenül a melegek gyereknevelése se jó, ennél természetellenesebb, életidegenebb dolog nincs is a világon"


Hm, tehát a megcsalás, emberrablás, kínzás az nem baj? Nem, hát jó. Ez mindent elmond az erkölcseidről.


A "természetes" szó használata meg mutatja, hogy azt sem tudod, mit jelent a szó!


"Nekem csak azért nem szimpi a gondolat,mert ahhoz,hogy a gyerek rendesen megtanulja felnőtt korára a konkrét nemi szerepeket,egy nő és egy férfi szükséges,nem pedig két férfi."


Ez csak azért szimpla hazugság, mert a szülő nem nevel. Ma már nem, és réngen sem annyit, amennyit kellett volna. Tudod, mi nevel? A televízió, a sarki kisboltos, a tanár, a szomszéd, mindenki akit látsz, és a szüleid. Látsz mindenhol elég példát egy kapcsolat működésére, a férfi és női lét definíciójának meghatározására, mindenre. Ezzel nem lenne tehát baj; csak szőrszálat hasogattok.

És azt azért megjegyezném, hogy a melegek előtt semmijen példa néncs jövőépítésben, kapcsolat "felépítésben". Miért nem őket sajnálod?


"Nem kétlem, hogy a melegek is jó szülők lehetnek, de ki gondol arra a gyermekre, akiket ők nevelnek fel? Mennyi diszkriminációval kell szembenézniük már egészen kiskorban (óvoda, iskola, pajtások)?"


Na, és ki fogja diszkriminálni? Te és a gyerekeid. Azért ne neveljen más gyermeket, mert te lusta vagy 5 percet beszélni a sajátjaiddal? Szép.


"A klónozás vagy a génmódosítás, az viszont már abszolút természetellenes, ezeket tényleg tiltani kéne. "


Mostmár elmondom: a természet MINDEN, ami létezik. Ha nem tudnád. A természet a fizika "törvényein" át operál, és minden létezik, amit ezen "törvények" létezni engednek. Tudod mi természetellenes? Semmi. A nem létező dolgok, na azok természetellenesek. Ami létezik, az természetes.


"Értelmes ember nem fogja bántani a homokosokat."


Akkor kezdhetjük a minimális tisztelettel? Meleg, vagy homoszexuális, nem homokos. Te mi is szólíthatunk téged sötét parasztnak. Oszt mégse tesszük, te meg itt homokosozol meg b*zizol megállás nélkül.

2013. jún. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/72 anonim ***** válasza:
56%

Azt írod utolsó,hogy a természet minden,ami létezik. Létezik a gyilkosság,akkor az elfogadható? Én is ki tudom ám forgatni a szavaidat.

Én elfogadom a melegeket,de attól még tartom,hogy gyereknevelés szempontjából nem a legmegfelelőbb felállás egy férfi-férfi vagy egy nő-nő pár. Ja és írtad,hogy nem a szülők nevelnek,hanem a média,sarki boltos,tanárnéni. Na de az alapvető dolgokat úgyis a szülők mintájára viszik tovább a felnőtt életükbe,bármelyik pszichológus megmondja.

A b*zizás meg mióta tiszteletlenség? Legjobb barátom meleg,egyem a kis szívét,ő maga leb*zizza saját magát,elnézést,ha emiatt én is ki merem mondani. Más kérdés,ha valaki sértés gyanánt mondja,de ne essünk itt túlzásba.

A természetes dolgokról való kis magánelméleted meg egyszerűen nevetséges.

2013. jún. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/72 anonim ***** válasza:

" "ettől függetlenül a melegek gyereknevelése se jó, ennél természetellenesebb, életidegenebb dolog nincs is a világon"


Hm, tehát a megcsalás, emberrablás, kínzás az nem baj? Nem, hát jó. Ez mindent elmond az erkölcseidről. "



???????


f.ck logic


sőt, azt sem írtam bele az idézett mondatba, hogy támogatom a szektákat, kiröhögöm a fogyatékos embereket, és mellesleg egy pedofil állat vagyok, de gondolom ezt is leszűrted

2013. jún. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!