Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők, elengednétek egy 17...

Szülők, elengednétek egy 17 éves kamaszt egyedül, hogy találkozzon a kb.70 km-re élő internetes haverjával?

Figyelt kérdés
Aki megbízhatónak tűnik, és beszélgettek már sokat interneten.
2013. jún. 21. 08:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Ha nem marad éjszakára, akkor igen
2013. jún. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
74%
És biztos, hogy az az internetes haver az, akinek modnja magát? Én csak ettől tartanék.
2013. jún. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudom, hogy a megbízható akkor igen. De csak úgy, hogy ha odaér akkor legalább egy sms-t ír, hogy megérkeztem, minden rendben. Illetve nem marad éjszakára, maximum abban az esetben, ha van ott rokon, vagy nagyon jó ismerős akiben 100%-ig megbízok, és nála alhat egy éjszakát. Mondjuk ott is leellenőrizném. Oké, nem hívogatnám folyamat, de megkérném az illetőt, hogy ha odaért akkor hívjanak fel, hogy ott van és minden rendben. Illetve, ha ne adj isten bármi gond lenne azonnal hívjanak.
2013. jún. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Persze.
2013. jún. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Persze, csak hívjon fel, vagy csak el lehessen érni telefonon, hogy tudjam minden rendben.
2013. jún. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Hozzám pont tavaly jött a 70km-re lakó internetes legjobbarátom :) sokat találkoztunk tavaly is, persze nem az első alkalommal, de később már sokszor aludtunk egymásnál meg együtt mentünk nyaralni stb.:) örülök, hogy szüleim megengedték:)

17L

2013. jún. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
66%

Engem már 14 évesen is elengedtek a 70km-re élő internetes haverjaimhoz. Utána pedig a szüleim hívták meg őket magunkhoz.


Ha nagyon féltik a gyereket, akkor jöjjön a haver hozzájuk, úgy nem történhet baj. De egyébként 17 évest már nyugodtan, lassan azért ki kellene lépnie a burokból...

2013. jún. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
61%
Egyedül semmiképp nem engedném el. Ki tudja hogy nem-e valami aberrált 50 éves férfi az az internetes haver valójában.
2013. jún. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

én az ilyen esetekre mondom, hogy hasznos lehet a facebook. ott simán le lehet ellenőrizni, hogy valóban létező tizenéves gyerekről van szó, nem pedig egy 50es aberrált pedofilról. hogyha látszik, hogy a gyereknek barátai vannak, frissíti az adatlapját, vannak fényképek magáról, társaságban, stb., akkor azért elég valószínű, hogy csak egy a sok kamaszból. ebben az esetben simán elengedném.

19L

2013. jún. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó, sajnos a fb sem megbízható, már ilyen szempontból sem.

Tavaly egy magát VMG-snek kiadó valaki szedett össze kétszáz ismerőst, simán visszajelölgették a vmg-sek, gondolkodás nélkül a nem létező személyt. Lehetett akár egy 60 éves is...

Nagyon sok kitalált személy szórakozik a neten, biztos vannak itt olyanok, akik hallottak a mamamis átverésről.


Ha annyira találkozni akar, jöjjön ő. Vagy előtte beszélnék a szüleivel legalább.

2013. jún. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!