Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Túl sokat engednek meg nekem...

Túl sokat engednek meg nekem a szüleim? 2 15 éves lányt és 2 16 éves fiút elengednétek egyedül a Balatonra nyaralni? (hosszú)

Figyelt kérdés

Egy 6 osztályos gimibe járok. Most 9.-o-os vagyok. 2 éve ismerem a mostani osztálytársamat. 15 éves lány vagyok. Először is kezdem a barátnőmmel:

Nagyon kedves,aranyos lány. Őt is 2 éve ismerem. Az egyetlen baj az,hogy nem én vagyok neki a legjobb barátnője, talán a második vagyok. Egy igazi kis tűzrőlpattant csaj :D. Nagyon bírom. 15 éves.

Én: Csendes, nyugodt lány vagyok. Nem szeretem a külsőm, ezért nem nagyon bírom a bulikat(sosem voltam még), még az osztálybulikból is legszívesebben kimaradnék. Úgy érzem,hogy sok szebb lány van nálam. am. nagyon jó tanuló vagyok (kitűnő leszek)

Az egyik fiú: nem tudom,hogy mit érzek iránta. Már amikor idejöttem a suliba tetszett. kb. 2 hete merte megmondani,hogy tettszem neki. azt mondtam neki,hogy várjunk még egy picit. Az a bajom vele,hogy facebookon órákat tudunk beszélni, az iskolában meg olyan mintha nem is érdekelném. Miért csinálja?

A másik fiú: rendes, nyugis nincs vele semmi bajom,de még nem-nagyon beszéltünk.


3 éve van nyaralónk a Balatonon. Anya már sokszor mondta,hogy ha van kedvem,akkor szóljak a többieknek és elmehetünk. Ha nem akarjuk azt,hogy ő is ott legyen,akkor szóljunk fiúknak is,mert egyedül nem merne 2 lányt ott hagyni. Ezt az ötlete mondtam a barátnőmnek,de a 2 fiúnak nem. Ő bent lenne,de nincs merszem megkérdezni a 2 fiút,hogy eljönnének-e. Szerinted eljönnének?

Te megengednéd a 16 éves fiadnak,hogy egy olyan lányhoz menjen akinek a szüleit nem ismered?



2013. jún. 6. 11:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
Ez igen! Édesanyád ajánlotta fel a 15 éves lányának, hogy hívjon fiukat is a nyaralóba? Hát én csak megtapsolni tudom az ilyet!
2013. jún. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
ne anyut szidjátok. a mi osztályun egy olyan igazi "kocka" társulat. A fiúknak esze águkban sincs semmi rosszat csinálni velünk.
2013. jún. 6. 12:02
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem. És akármennyi idősek szülő felügyelet nélkül nem hagynám őket egyedül.
2013. jún. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
93%

Jezusisten milyen anyad van?? engem 17 evesen nem enged el balatonra foleg nem fiukkal... nem hogy meg felajanlja...

17/L

2013. jún. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
bízik bennem.
2013. jún. 6. 12:05
 6/17 A kérdező kommentje:
am. ahogy olvasom én sem engedném el saját magam :D
2013. jún. 6. 12:06
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem engedném el. Nem azért, mert mit csináltok, ennyi idősen mi is lementünk a barátnőmmel a nyaralójukba, ráadásul úgy, hogy a szüleim nem is tudtak róla.


DE azóta eltelt tíz év. Most már látom, akkor mennyire kockázatos helyzetekbe mentünk bele a tapasztalatlanságunk miatt. Szerencse, hogy nem esett bajunk. Ha újra tehetném, nem mennék el, és a gyerekem sem engedném el a felügyeletem nélkül.

2013. jún. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ne haragudj, ki van zárva. 13 éves ikerlányaim vannak, úgyhogy tudom miről beszélek. Őket sem engedném el ebben a helyzetben.
2013. jún. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Biztos,hogy nem engedném el a lányomat fiúk társaságában nyaralni!Jobb félni,mint megijedni....Érdekes egy anyukád lehet...
2013. jún. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
85%
Az az érdekes, hogy engem is elengedtek ennyi idősen, de én ha belegondolok nem engedném a lányomnak (egyébként fiam van, de még kicsi). Szerintem az a lényeg, hogy ha ennyire bíznak benned, ne játszd el a bizalmukat, és nagyon vigyázz magadra! Ne menj bele semmi veszélyes vagy felelőtlen dologba. Én is ezt tettem.
2013. jún. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!