Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti éreztétek már annyira...

Ti éreztétek már annyira kilátástalannak az életeteket, hogy úgy éreztétek, nincs értelme tovább élni? Amikor igazán senkinek se vagy fontos, mindenki csak bánt a szüleid a testvéreid is.

Figyelt kérdés

2013. jún. 21. 10:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
Persze. Kamasz vagy ugye? Kamasz korban mindenki ezt erzi, sot, mindenki ugy erzi, hogy neki a legrosszabb, es, hogy ez mas mint a tobbiek esete, es nem erti meg senki. Fel a fejjel, majd kinovod. :)
2013. jún. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
Én nem értem, miért hiszi sok nagyokos, hogy ilyen kérdést csak tini tehet fel. Nem ízt írta, hogy anyuci nem enged el a dizsibe....... mirefel alapozod ezt egyes válaszoló?
2013. jún. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
én 28 vagyok és teljesen így érzek jelen pillanatban...
2013. jún. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Én 20 éves vagyok.
2013. jún. 21. 10:24
 5/14 anonim ***** válasza:
85%

Én 55 éves vagyok, és teljesen ugyanezt érzem.

Nekem még azt sem lehet mondani, mint egy fiatalnak, hogy ne búslakodj, előtted az élet!

2013. jún. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én is sűrűn érzek igy, de reménykedek a szebb jövőben.
2013. jún. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ugyanígy érzek. csináltam egy baromságot és azóta minden egyes nap veszekszik velem mindenki... már nem bírom ott tartok hogy mindjárt tényleg inkább felakasztom magam (anyám nem is egyszer azt vágta a fejemhez hogy legalább akasztanám már fel magam)

Ha valaki meghallgat és értelmes tanácsot is ad attól szívesen várok privát üzenetet. Mennék pszichológushoz is mert már teljesen kikészültem de oda sem mehetek mert nem engednek

2013. jún. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Jézus :) ***** válasza:
74%

"Jézus mondra: Aki megismerte a Világot és halált, nyomort talált, az nem méltó az életre."

Vagyis, ha úgy gondolod, hogy ennél nyomorultabb életed már nem leheet, és mindenki utál, és nincs értelme az életednek, akkor valójában semmit sem tudsz az életről. Az élet értelme a feltétel nélküli szeretet minden iránt. Buddha azt mondta, hogy nyomorúságaink okai saját vágyaink és vágyakozásaink. Érdemes rajta elgondolkodni ;).

Mmira van szükségetek? Pénzre, kocsira, házra...? Ezek materiális dolgok. Vagy társa, barátra , barátnőre? Csak úgy nem fog az öletekbe hullani. Ugyanúgy mint az sem, hogy kedveljenek titeket. Adj szeretetet, és azt is kapsz vissza. Adj kedvességet, és kedvesek lesznek veled. De feltétel nélkül. Ne azért szeress, mert a másik is fog. Hanem szívvel szeress! Ne aggyal!


Nemrég láttam egy kislányt, ahogy futkos egy fa körül és ölelgeti simogatja. Megkérdeztem barátomat mit gondol a lányról. Azt felelte, hogy szerinte beteg, visszamaradott, vagy dankóros. Mondtam neki, ha benne akkora a szeretet, hogy egy fának képes örülni, akkor miért bélyegezzük meg, hogy beteg? Inkább példát vehetnénk róla. A kislánynak egyébként semmi baja sem volt, tök normális. Ezután barátom elszégyelte magát és azt mondta saját magára? "ěn vagyok a beteg, hogy ilyet gondoltam róla."

2013. jún. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
81%
Igen, éreztem. Aztán megráztam magam, és eldöntöttem, hogy úgy élem az életem, hogy boldog legyek, és aki ebben akadályoz, arról nem veszek tudomást. Most boldog vagyok, családanya, feleség, jó a munkámban. Keresd meg önmagad.A saját életedért TE vagy a felelős. A többiek meg éljenek úgy, ahogy akarnak, szúrják el úgy a kapcsolataikat, ahogy akarják! Nem a TE életed, az övék! Te csak magadra figyelj, és keresd a boldogságod! N29
2013. jún. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
72%

dankóros = Down-kóros.


-.-

2013. jún. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!