Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fontos! Mire jó bosszút állni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos! Mire jó bosszút állni valakin? Mi értelme van ennek a viselkedésnek?

Figyelt kérdés
Megbántódik visszaadja.Hogyan lehet kezelni az ilyen embert?

2013. ápr. 28. 11:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Otthagyod a francba.
2013. ápr. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sehogy, leszarod az egészet.:D Rajtam hányszor de hányszor akartak bosszút állni még is az lett a vége hogy ő lett még jobban ideges:D
2013. ápr. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szeretni kell, nem megbántani.
2013. ápr. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 MarkoG ***** válasza:
Ne állj bosszút! Nincs értelme úgy se lesz jobb " Édes a bosszú íze, de keserű ha lenyeljük"
2013. ápr. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy ilyen embertől inkább távol tartanám magam.
2013. ápr. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Minden ember ilyen, elmondom neked. Nekem eddig az összes exem ilyen volt és még ma is láttam GYIk-on ilyen kérdéseket. A sértett ego ronda dolgokra képes úgy hiszi, ha bosszút áll azzal megnyugszik a lelke. Lehet, hogy igy is van.

Én is szerettem volna kiszúrkálni az exem kocsikerekeit mikor megcsalt mégsem tettem. Gyenge kicsinyes primitiv ember enged ezeknek az érzéseknek. Az okos és bölcs küzd ellene és van olyan erős, hogy legyőzze magában a késztetést.

2013. ápr. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A legjobb bosszú a közöny. Ha látja hogy sz*rsz rá, boldog és sikeres vagy nélküle az a legeslegjobb bosszú!


Párkapcsolatban és barátságban is szigorúan tilos a szemet szemét elv alkalmazása. Mégis legalább az emberek 90%-a ilyen. Ha megdobnak kővel, visszadobja sziklával. Kevesen tudnak higgadtak erősek maradni és uralkodni az érzéseiken. Pedig elmúlik ez is mint minden más.

2013. ápr. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rajtam állnak és ne az exem,ismerkedő státuszban vagyunk.Nem tudom mit kellene tennem?Tényleg lesz@rni és akkor nem csinálja?Vagy csak blöfföl,hogy visszaadja nekem,amit kapott?
2013. ápr. 28. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!