Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire selejtesek...

Tényleg ennyire selejtesek manapság a kapcsolatok/házasságok?

Figyelt kérdés

Itt, gyakorin sok olyat olvasok, hogy ha valaki feltétel nélkül megbízik a párjában, és a legkevésbé sem féltékeny, az hibát követ el, mert mennyi példa van arra, hogy másoknál is minden milyen tökéletes volt, és senki nem gondolt volna megcsalásra, és mégis megtörtént...

Nem értem, miért bántják egymást az emberek?

Miért nem lehet elhinni, hogy léteznek normális, harmonikus kapcsolatok megcsalás és hazugság nélkül? Csak azért, mert valakinek ez nem jön össze, miért kell mindenkiről ezt feltételezni?

Komolyan, szinte ijesztő kommenteket olvasok ezzel kapcsolatban...


2013. jún. 21. 12:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%
ilyenek az emberek... és ez megmutatkozik a párkapcsolatban is.
2013. jún. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
Hasonlóképp gondolom,mint te. Ha én leírom,hogy megbízom a páromban,ami így is van,akkor miért kell leoltani,hogy úgyis meg fog csalni. Csak itt az a bibi,hogy én ismerem és nem ők. De tudod mit? Nem kell velük foglalkozni,örüljünk,hogy nekünk jó. :)
2013. jún. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%

Ne a gyakorira alapozd az átlagvéleményről alkotott álláspontodat.


Ide háromféle ember jár: az, akinek problémája van (ebből adódóan gyakran bizalmatlan, stb.), aki segíteni akar (de ő sem fogja a vak bizalmat javasolni) és a troll.


A bizalom szép dolog és szükséges egy kapcsolatban, de túlzásokba sem kell esni sem negatív sem pozitív irányban!

2013. jún. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%

A sok rossz tapasztalat, kishitűség, bizalmatlanság, illetve a szimpla rosszindulat szüli az ilyen kommenteket. Mondván, "ha engem (mint tökéletes akárkit) megcsaltak, kizárt, hogy másokat nem, és különben is mindenki naiv, csak én vagyok fapapucs".

Az ilyenekkel egész egyszerűen nem kell foglalkozni.

2013. jún. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
40%
Azt kijelenteni, hogy feltétel nélkül megbizok a páromban, férjemben,feleségemben, a mai világban már nagyon nehéz. Mindenkivel elõfordulhat, hogy megbotlik.
2013. jún. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
33%
1000 hazassagbol 526 vegzodik valassal...
2013. jún. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%

Mindenki a saját tapasztalatait irja le,ha valakit 2-3ember már megcsalt akkor nyilván nem tudja elképzelni hogy valaki hűséges társ.

Engem nem csaltak meg,házasságban élek,és egyáltalán nem érdekel hogy mást megcsaltak vagy sem,csak és kizárólag magammal vagyok elfoglalva.Ha mindenki csak a saját kapcsolatát nézné nem lenne ennyi probléma,de jönnek a barátnők meg a megcsalós történetek és máris jön a kétkedés,ezt kell kizárni.

2013. jún. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül....többnyire az ember csak rosszul választ.
2013. jún. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
93%

Ooóó, ismerős. Én is megírtam már, hogy mindketten bízunk egymásban, és nem csaljuk meg egymást. Hozzáteszem, én túlsúlyos vagyok. Na, amennyi privit kaptam arról, hogy a férjem tuti megcsal, mert én sosem lehetek elég jó, és biztos mindig másokról álmodozik, és velem csak azért lehet, mert a természetem jó, tuti nem kíván -.-

Annyira bírom, hogy ismeretlen emberek ismeretlenül közlik velem, hogy a férjem biztos megcsal, mert a kövér nőket mindig megcsalják... -.-

Ostobák...

2013. jún. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Ha tudod,hogy megleszel csalva,belemesz egy kapcsolatba??Nem!Akkor?Nem szabad ezen kattogni,mert semmi ertelme!Te is csak ember vagy,ahogy a partnered is.Nem is gondolnad magadrol,de lehet Te leszel aki csalni fogsz!
2013. jún. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!