Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire selejtesek...

Tényleg ennyire selejtesek manapság a kapcsolatok/házasságok?

Figyelt kérdés

Itt, gyakorin sok olyat olvasok, hogy ha valaki feltétel nélkül megbízik a párjában, és a legkevésbé sem féltékeny, az hibát követ el, mert mennyi példa van arra, hogy másoknál is minden milyen tökéletes volt, és senki nem gondolt volna megcsalásra, és mégis megtörtént...

Nem értem, miért bántják egymást az emberek?

Miért nem lehet elhinni, hogy léteznek normális, harmonikus kapcsolatok megcsalás és hazugság nélkül? Csak azért, mert valakinek ez nem jön össze, miért kell mindenkiről ezt feltételezni?

Komolyan, szinte ijesztő kommenteket olvasok ezzel kapcsolatban...


2013. jún. 21. 12:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%
Miért bíznék benne hogy hűséges a párom mikor én is kefélek fűvel fával?
2013. jún. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 zabmester ***** válasza:
Szerintem (legalább is úgy látom), nem azokat szokták leszólni, akik nem féltékenyek és megbíznak a párjukban, hanem azokat szokták figyelmeztetni, akik az életük minden területén a párjukra hagyatkoznak, önállóan pedig képtelenek lennének bármire, és ilyenkor azzal mentegetőznek, hogy hát nekik úgyis tökéletes a kapcsolatuk.
2013. jún. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Az az igazság, hogy itt a gyakorin borzasztó negatívan, kötözködően állnak mindenhez szinte (tisztelet a kivételnek). Én többször beütöttem már a google-ba különféle dolgokat, amiről véleményt szerettem volna olvasni (különböző témákban!!!!) és többnyire bedob innen is egy-két kérdést. Hát mit mondjak itt csupa negatív, pusztító írás van szinte mindenről. Nagyon nem kell amúgy ezt komolyan venni, az emberek így élik ki a frusztrációikat. Persze vannak rossz kapcsolatok/házasságok, de nyilván nem minden ilyen és régen is ugyanígy volt. Csak hogy ennél a témánál maradjunk.
2013. jún. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!