Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyermekelhelyezési perről...

Gyermekelhelyezési perről szeretnék megtudni dolgokat. Milyen esetbe veheti el az apa a gyerekemet akár az egyiket is?

Figyelt kérdés
Én vagyok az anya! Túl vagyunk kettő peren,de még mindig nincsen döntés sajnos.Már túl vagyunk a környezet tanulmányon is,mindkét helyen rendben volt.Az apa csak az egyik fiamat akarja elvenni,erről próbálta lebeszélni a bírónő de nem ment és jegyzőkönyvbe is úgy mondta hogy így nem kellene gyerektartást fizetni egyik félnek se.Tehát elég egyértelmű h csak a pénz miatt akarja a gyereket.Én nem vagyok se alkoholista kábitószeres stb. semmi ilyesmi.Tisztességbe neveljük a párommal a gyerekeket (10,11évesek).Az apjuk meg egy forinttal se segit a gyerekeknek se ad semmit.ugye nincs esélye???
2013. jún. 21. 19:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag nincs esélye, eleve a gyerekeket csak nagyon indokolt esetben választják szét egymástól, és ha eddig ig föként te foglalkoztál a gyerekekkel, akkor nem sokat tehet.
2013. jún. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen velem élnek.régen és most is szinte csak én foglalkozok velük.
2013. jún. 21. 19:54
 3/7 anonim ***** válasza:
33%

Mi az, hogy gyerekem, gyerekeim?

Az apa gyerekei is. Ugyanúgy joga van nevelni őket, mint neked.

2013. jún. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
akkor leírom a történetet és akkor talán jobban megért mindenki...Élettársi kapcsolatban éltem 12 évig van két gyerekünk(10,11évesek),a végére teljesen megromlott a kapcsolat.Az apa szinte sose dolgozott(csak alkalmi) írástudatlan,mindig kölcsönökböl éltünk és még sorolhatnám.... és besokaltam elköltöztem a két gyerekkel együtt a szüleimhez.Nem sokra rá összeismerkedtem a jelenlegi párommal el is költöztünk albérletbe és született egy közös gyeremekünk is.A párom ugyanugy szereti a fiaimat mint a sajátját,dolgozik folyamatosan.Én gyesen vagyok soha nem ittam nem drogoztam stb.a gyerekek rendesen elvannak látva.egyetlen bünöm h lépni mertem egy nem müködö kapcsolatbol.amikor mondtam probálj munkát keresni.Ő prostikkal akart foglalkozni ..h majd ebböl pénz lesz :S amikor azt mondtam változz...elkezdett inni és nyugtatokat szedni.tehát elegem lett.a gyerekekhez nem jön csak ha ök mennek akkor találkoznak.segiteni semmivel nem segit(de magára teli) pedig megigérte.Én ebbe bele untam és gyerektartást szeretnék most lesz a gyerekelhelyezés .kitalálta h majd ö elveszi tölem az egyik fiut.de csak akkor jutott ez eszébe amikor megkapta az idézést.
2013. jún. 21. 21:11
 5/7 anonim ***** válasza:
Ilyen háttér mellett kizártnak tartom, hogy akármekkora picike esélye is legyen.
2013. jún. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mostanra annyit változott h nem iszik nem gyógyszerezik szerintem,de mivel nem élek vele nem tudom.meg felvették közhasznú munkásnak 6 hónapra.
2013. jún. 21. 21:43
 7/7 anonim ***** válasza:
nem sok esélye van,nem választanak szét testvéreket,csak nagyon indokolt esetben.
2013. jún. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!