Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy oldjátok meg egy 2...

Hogy oldjátok meg egy 2 gyerekes családban, ha több hónapig vizsgára kell készülnötök és nincsenek nagyszülök? Mi az, amit a férj bevállal, ill. mit kellene bevállalnia?

Figyelt kérdés

Gyerekekkel törödni, esetleg ebédet összeütni, netán bevásárolni?

Vagy mindent megcsinál a nö és aztán tanul, ha már mindenki ki van elégítve, lecke meg van írva...stb?

A férjnek is van dolga, munkája rengeteg, ezt megértem, de akkor hogyan jusson elöbbre a feleség, akinek szintén véges az ideje, az energiája?

Nem tudom, hogyan lehet ezt konfliktus nélkül megoldani?



#Tanulás gyerekek mellett
2013. jún. 22. 14:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mielőtt belekezdtél az iskolába, biztos megbeszéltétek, hogy szükséged van erre a képzésre, mennyi ideig fog tartani, mikor kell bejárni, mikor vannak a vizsgák stb.

Gondolom a férjed is beleegyezett, most azt kellene átbeszélni, hogy hogyan lehetne kicsivel több szabadidőd.

A gyerekek mennyi idősek, dolgozol?

Szerintem a férfi bevásárolhat simán, a leckét is kikérdezheti, és a gyerekeknek is el lehet magyarázni, hogy anya is tanul most.

2013. jún. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
87%

Én 3vizsgát szúrtam el most, és elvileg készülök rájuk, nulla kapacitással...:( Nem tudom magam ébren tartani, amit olvasok szóródik is ki a fejemből, bambulok csak ki a fejemből, már lassan körmölni se tudok, nemhogy szöveg szerkesszek.

Mert a férjem tojik arra, hogy kicsi(4, 2,5évesekkel) egyedül mindet megoldani nem olyan egyszerű.

Feladtam:( És igen ez is pénzre pénzért megy, hogy később jobb legyen, de asszem ez sem érdekli.

(nagyon jól tudja, mi is kéne legyen az apai-férji feladata, csak lazán le........)

2013. jún. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
87%
Akkor tanulok amikor a gyerekek alszanak.
2013. jún. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!