Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti ezen nagyon kiakadnátok?...

Ti ezen nagyon kiakadnátok? Hogyan kezelnétek a dolgot?

Figyelt kérdés

Arról lenne szó, hogy van egy exem aki már nagyon sok éve nem tudja a velem való múltját lezárni, annak ellenére, hogy nem volt sokáig velem együtt. Szóval nem 10 évig jártunk.


Van párom, akit én nagyon nagyon szeretek és vele tervezek, soha nem csalnám meg, világ legjobb kapcsolata számomra.


A dolog az az, hogy ennek az exnek van egy huga, akivel most véletlen egy társaságban kerültünk (azonos hobby) hatalmasat lepődtem mert megváltozott az évek során és durva, hogy ugyanaz a hobbija lett mint nekem. Emiatt nagyon jól és hamar újra összebarátkoztunk, úgy néz ki hogy jóban leszünk nagyon és lehet hogy barátnőkké és válunk.


Titeket zavarna e az, ha a párotok az exének egy rokonával -testvérével- lenne újra nagyon jó barát?


Lennél féltékeny?


A párom közepesen féltékeny típus.



2013. máj. 15. 12:51
 1/7 A kérdező kommentje:
Nektek ez hogyan esne ha megtudnátok?
2013. máj. 15. 12:53
 2/7 anonim ***** válasza:
47%

Én nem, a párom a mai napig (öt éve vagyunk együtt) tök jóban van az exe öccsével. Rendszeresen találkoznak, beszélnek,de nem is úgy említjük, hogy az ex öccsem hanem úgy hogy a Zsolti.

Lehet el sem kéne mondanod, hogy a csaj az exed húga, csak annyit hogy összebarátkoztál ott egy csajjal.

2013. máj. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Jaaa és ha kiderül,hogy az ex tesója akkor meg menne a balhé.Mondd meg neki mi a szitu őszintén és kész.Remélhetőleg van annyi esze,hogy felfogja!
2013. máj. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem zavarna egy kicsit, amikor megtudnám. Az a legtisztább, ha elmondod a párodnak, hogy van ez a lány, aki az exed húga és úgy néz ki, hogy barátnők lesztek. Így elejét tudod venni a felesleges vitáknak. Ha a barátnőm ezt így elmondaná már az elején, mielőtt mástól kéne megtudnom, akkor nem csinálnék belőle problémát. Akkor lenne gyanús a dolog, ha a barátnőm elhallgatná, hogy mi van.
2013. máj. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A párom az exével van jóban, de erre sem vagyok féltékeny. Ha a testvérével lenne, arra se lennék. Általánosságban azzal barátkozik, akivel neki jól esik.
2013. máj. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna. Az ex az ex, a testvére/rokona más kérdés. És az ex sem véletlenül ex...minek lennék féltékeny valamire, ami egyrészt elmúlt, másrészt ahhoz az elmúlt dologhoz köze sincs?
2013. máj. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én a párom exével dolgozok 3 éve, össze vagyunk zárva heti 5 nap 8 órában, már-már baráti a kapcsolatunk. Másik településen élünk, mi szoktuk felvenni munkába menet (a mi és a munkahely között településen él). Ha nem megyek párom akkor is felveszi, elviszi. Bár én nem vagyok egy féltékeny típus alapból. És a lány párja sem.

Az exe jófej nő (én is az vagyok, jó a párom ízlése:D) nem fogom csak azért utálni, rontani a levegőt, vagy otthagyni egy jó melót, mert régen a párommal volt.

2013. máj. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!