Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen volna a legjobb barátnő?

Ilyen volna a legjobb barátnő?

Figyelt kérdés

Állandóan meghívatja magát egy energia italra, szinte már a boltba sem merek elmenni vele együtt mert szinte követelőzik.

Aztán mikor egyszer leszaladtam valamiért hozzájuk, el kellett vigyem autóval a boltba aztán haza, most meg szivességet kér hogy vigyem el őket valahová, két hete kaptam meg a jogosítványom de nem azért hogy őt fuvarozzam ráadásul teljesen ingyen! Hogyan lehet leszoktatni?

A pláne hogy állandóan küld egy visszahívót hívjam fel, vagy ír nekem hogy hívjam már fel azt a számot hogy hadd üzenjen valamit, nem bajom de nekem is jól esne ha néha ő hívna meg egy fagyira!


2013. jún. 23. 13:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Úgy lehet leszoktatni, hogy nem csinálod ezeket meg neki. Csak azt lehet ugráltatni, aki ugrál, ha érted... Meg kicsit vissza is adhatnád, amit kaptál, nyugodtan hívasd meg magad te is. Ha nem veszi észre magát, akkor ne állj vele szóba. Egy barát nem csinál ilyeneket...
2013. jún. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Én nem vagyok olyan hogy valakivel vetessek ezt azt! Sőt ha meghív valaki valamire legközelebb vissza fizetem!

Amúgy leszokok róla pl tegnap is küldött 5 vhát fel sem hívtam, ekkor kellett volna taxizgatni!

2013. jún. 23. 13:51
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon egyszerű. Nemet kell mondani.

Ha mentek boltba, akkor fogj meg 2 kosarat, az egyiket add oda neki, hogy

-itt egy kosár, ha akarsz valamit magadnak, akkor vedd meg, nekem nincs + pénzem a te kiadásaidra."

Ha fuvart kér, mond meg neki, hogy

- üres a tank, ha fuvar kell akkor tankolj meg, és elviszlek.. Üres tankkal 1 métert sem tudunk megtenni"

Ha megcsörget, akkor ne hívd vissza. Ha fontos dolgot akar mondani úgyis felhív. Ha üzen hogy telefonálj valahová a nevébe, ne csináld. vagy írj egy üzenetet, hogy

- bocsi,de ha üzenni akarsz valakinek azt te magad is megteheted"


Ha nem állítod le, akkor évekig ki fog még használni amíg rád nem un, és le nem ráz magáról.

Nagyon valószínű, hogy meg fog sértődni, de még mindig jobb mint hogy anyagilag őt támogasd..

2013. jún. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szia


A Trémobilhoz ,ha bemész és megmondod ,hogy nem szeretnél vh-t kapni egy bizonyos számról akkor letíltják:)

Nekem is az volt,hogy állandóan visszahívókat küldtek. Nem hívtam és küldték tovább. Bementem és megkértem ,hogy ezt kapcsolják ki..


Leszoktatni? Nincs pénzem, nem érek rá,stb

Hogyha kéri ,hogy energiaitalt is vegyél akkor mond meg neki ,hogy nem szereted az energiaitalt. Hogyha válaszol ,hogy ,de nekem kell akkor pedig mond meg ,hogy hoztál pénzt?


Tudom nem nagy összeg ,de normális embereknél úgy működik ,hogy adok kapok. Én nekem sincs pofám sem kérni ,de sokszor elfogadni sem. Összesen ,ha 4 esetre emlékszek amikor ételt fogadtam el mert éppen akkor értem oda amikor ettek..


Taxizás: Nincs benne üzemanyag ,ha tankolsz elviszlek.

2013. jún. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
15%
A legjobb barátnő olyan, hogyha baja van, azt megmondja a másik szemébe és nem a háta mögött ócsárolja.Szóval te sem állsz a helyzet magaslatán.
2013. jún. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%
Utolsó! A kérdező soraiban te hol látsz ócsárolást?! Tanácsokat kért te nagyon szerencsés! Bocsi az offért...
2013. jún. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem meg a kérdezővel sincs minden rendben.Most komolyan, mit várt tőlünk?Mi az, hogy hogy lehet valakit leszoktatni erről?Sehogy, egyedül úgy, hogyha megmondja neki a szemébe, hogy nem fogja furikázni, illetve, hogy nem fogja állandóan hívogatni.Hogy lehet a legjobb barátnőnek nevezni valakit, aki ellen ilyen érzéseket táplálunk?Mellesleg, egy olyan csaj, aki kihasznál, meg lelejmol, biztos nem lenne a legjobb barátnőm.
2013. jún. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"Állandóan meghívatja magát egy energia italra, szinte már a boltba sem merek elmenni vele együtt mert szinte követelőzik".


Ha ilyen érzéseid vannak valakivel kapcsolatban, az nem a legjobb barátnő.Nem lehet valami nagy barátság, hogyha még ezt sem tudjátok megbeszélni, hogy most éppen nem tudsz erre vagy arra költeni.

Egyébként meg, biztos nem innék energiaitalt meg semmi mást a legjobb barátnőm előtt, ha tudom, h ő is inna, de nincs pénze kifizetni, hacsak nincs nálam annyi pénz, hogy őt is meghívjam.Vagy megfelezném vele.Ha meg szerinted csak lehúz a csaj, akkor miért nem hanyagolod a barátságát?Ezt nem értem.

2013. jún. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Persze, támadjátok a kérdezőt... Istenem, ő csak tanács!t kért.
2013. jún. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
28%
Mi pedig adtunk neki.Nevezetesen, hogy vagy a szemébe mondja meg, h mi a baja (mert mással úgysem ér célt ), vagy pedig hanyagolja a társaságát.
2013. jún. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!