Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el a szüleimnek,...

Hogy mondjam el a szüleimnek, hogy van egy ilyen lehetőségem? Ti hogy mondanátok meg?

Figyelt kérdés

Ők elég régimódiak,nehezen értek szót velük,ezért alig mondok el nekik valamit.De most van egy olyan lehetőségem,hogy a nyáron pár hetet külföldön tölthessek a legjobb barátaimmal és a párommal.A szüleimmel nem mennék sehová,mert nekik a nyaralás az,hogy a 40 fokba végighurcolnak minden kulturális sz.rságon és nincs időm pihenni,évek óta nem megyek velük sehova.

De ez most a pihenésről,vásárlásról és a bulizásról szólna.5-en mennénk,én vagyok az egyetlen fiatalkorú(17 vagyok).Ráadásul olyan helyeken lennénk,ahová kétlem,hogy eljutnék máskor.



2013. febr. 24. 15:01
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
97%
Pénzed van rá?
2013. febr. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Igen.
2013. febr. 24. 15:05
 3/24 anonim ***** válasza:
23%
Persze hogy van pénze nem mindenki csóringer... :)
2013. febr. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
83%
Hany eves a baratod es a tarsasag milyen eletkoru es nemu tagokbol all?
2013. febr. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
29%
Na, de nem mindegy, hogy ő kereste, vagy a szülei.
2013. febr. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

A legjobb barátnőm 19 éves,az ő barátja és az én párom 21 évesek és még jön egy srác,ő 22 éves.Szóval 2 lány,3 srác felállásban mennénk eredetileg.

Nyugi,nem a szüleimé a pénz.

2013. febr. 24. 15:18
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Anyu,apu! A nyáron a spórolt pénzemből elmegyünk a barátaimmal nyaralni. Ez meg ez jön, ide és ide megyünk.
2013. febr. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
7%
Tehat harom felnott ferfi, egy felnott no meg egy nagylany. En enm engednelek el, ha az en gyerekem volnal.
2013. febr. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

És ha nem engednek el?Akkor menjek el simán?

Az a baj,hogy nem annyira kedvelik a barátaimat és lehet,hogy belekötnek ők is abba,hogy miből megyek.

2013. febr. 24. 15:21
 10/24 anonim ***** válasza:

hát, szerintem ezt ne lehet finoman elmondani, elszánod magad és belevágsz a közelébe. előtte készülj fel arra, h elenállásba ütközhetsz és vállald fel a konfliktust. akard és ne engedd könnyen elvenni ezt alehetőséget.


azért az semmindegy, hovamennétek: dél-amerikai, afrikai vagy arab országokba egy tucat huszonéves fiúval se engednélek például, pedig nem vagyok a poroszos nevelés híve

2013. febr. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!