Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Nem fura, hogy a húgom a...

Nem fura, hogy a húgom a "legjobb barátnőm"?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok, a húgom 13, ketten vagyunk testvérek, és nagyon jól megértjük egymást. Persze mi is szoktunk veszekedni, de nagyon sokszor vagyok úgy, hogy szívesebben vagyok vele, mint a barátnőimmel. Van két nagyon jó barátnőm, akikkel ugye együtt vagyok minden nap a suliban, velük szoktam suliba menni, illetve hazajönni, velük töltöm az iskolában az időm nagyrészét már mióta 4-5-esek vagyunk(egy gimibe tanultunk tovább), ha beteg vagyok, ők adják meg a házit, ilyenek. És meg is beszélünk személyesebb dolgokat is. Viszont van rengeteg olyan dolog, amit egyszerűen Nekik nem mondok el. Pedig olyan téma amit két legjobb barátnő megoszt egymással, de én nem mondom el nekik, sokkal inkább a húgommal osztok meg mindent, illetve ő velem. Nagyon sokat vagyunk együtt, és tényleg szinte mindent elmondunk egymásnak. Ez nem fura? Hogy sokkal jobb a kapcsolatom a tesómmal, mint a barátnőimmel? Mert én mindig olyan hallok, hogy két lánytestvér között nagyon rossz a kapcsolat.

Másnál is van így, mint nálunk?

Nem tudom jó-e a téma, de megköszönném a segítő jellegű válaszokat!

Elnézést hogy kicsit hosszú.



2013. márc. 4. 13:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Örülj neki, szerintem nem fura. Az én két lányom - bár ők még csak 10 és 12 évesek - szintén nagyon jól megvannak. Nem mondom hogy sosincs semmilyen vita, de alapból nagyon jó barátnők is.
2013. márc. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, sőt ez nagyon jó! Annyira klassz mikor a testvérek legjobb barátnők is egyben :)
2013. márc. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
szerintem remek dolog!
2013. márc. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
0%

Biztos lehurrogtok, de szerintem meg baj.

A testvér az testvér, a legjobb barátnő meg legjobb barátnő.

Nem azt mondom, hogy ne legyetek jóban, de kellenek barátnők a testvéreden kívül is, akivel nem élsz együtt, nem vagytok rokonok.

Szerintem így egészséges.

2013. márc. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Miért lenne fura? Nem az. Sőt normális. Nekem is a nővérem az egyik legjobb barátnőm. Van még egy másik húgunk, őt is imádjuk, bármikor számíthatunk rá, vagy ő számíthat ránk. De nem mondanám, hogy ha nem vagyunk testvére akkor valaha szerettem volna megismerni :)
2013. márc. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
4: Azt írja, vannak jó barátnői is. Akkor meg?
2013. márc. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:

Nekem is a húgom a legjobb barátnőm. Sőt, az egyetlen barátnőm. Én 32 éves vagyok, ő 28, akkor kezdődött, amikor elkezdett kamaszodni, addig más volt az érdeklődési körünk a korkülönbség miatt. Aztán a barátnők jöttek-mentek, egyetemre mentem más városba, jött utánam, de amikor végeztem megint más városba költöztem, szóval a barátságok ezt nem bírták. Most 400 km választ el a tesómtól, de naponta többször beszélünk telefonon, gyakran utazunk a másikhoz pár napra-hétre. Nekem van két kislányom, közöttük 21 hónap van és nagyon remélem, hogy hasonló jó kapcsolat lesz közöttük. Anyukám szerint nagy boldogság látni, hogy a gyerekei így ragaszkodnak egymáshoz.

Szóval nem fura, nem is egyedi, de mindenképpen jó dolog :)

2013. márc. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%

Gondoltam, hogy ebbe köttök bele.:D

Akkor fogalmazzunk úgy, hogy nem egészséges, hogy a legjobb barátnője a testvére is egyben.

Számomra ez azt sugallja, hogy nincsenek megfelelő emberi kapcsolatai.

Akivel együtt élsz, rokonok vagytok, nem tudsz úgy legjobb barát lenni, mint alapesetben.

2013. márc. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%

"barátnők jöttek-mentek"

Na itt a baj, az ilyen embereknek persze hogy csak a testvér marad barátnőnek, erről beszélek.:D

2013. márc. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Ha fura is lenne, kit érdekel?:) Ne aggódjál már ilyeneken szerintem:):)
2013. márc. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!