Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem magam mindig...

Miért érzem magam mindig magányosnak?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretjük egymást a barátommal, de még mindig az aggaszt hogy milyen nehezen tudtam meghódítani. A családom is törődő, vannak haverjaim is, hetente többször kimozdulok... mindennek ellenére mégis azt érzem nem szeretnek eléggé. Nem tudok visszaemlékezni mikor éreztem magam utoljára önfeledten vidámnak egy bulin. Mi a bajom? Hogy tanulhatnám meg értékelni azt amim van?

20/L



2013. jún. 23. 22:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem önismereti problémáid lehetnek. Lehet, nem érzed magad elég jónak hozzájuk képest. Ezt át tudom érezni, én is ezzel küzdök. ha valaki barátkozni akar velem, akkor el vagyok képedve, hogy te jó ég, miért pont velem?
2013. jún. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
önértékelési
2013. jún. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát ez rendkívül hasznos hozzászólás volt.

Különben meg ez az oldal mire való szerinted? Ha nem akarod az ismerőseidet untatni a baromságaiddal, akkor kiírsz egy kérdést, nem?

2013. jún. 24. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!