Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kicsit magányosnak érzem...

Kicsit magányosnak érzem magam a férjem mellett, többre vágynék, hogyan juttassam a tudatára?

Figyelt kérdés

Úgy érzem kissé lefelé ívelünk, amíg a szerelem tart olyan egyszerű előre menni és építeni... most sokkal nehezebb, és úgy érzem csak nekem lenne fontos. 10 éve vagyunk együtt, 3 éve házasok, egy éves kislánnyal.

Úgy érzem a férjemnek természetes hogy nem kell semmit tenni a házasságért, mert az van. De nekem nagyon nem jó így. Sokszor tiszteletlenül beszél velem, ami nagyon zavar, nincsenek meglepetések, semmi amivel úgy érezném neki is fontos hogy tegyünk kettőnkért. Mert ügye a szürke hétköznapokból ki kell zökkenni. Mindenki tudja, babával nem olyan egyszerű eljárogatni, az estéket otthon kell tölteni. Épp ezért lenne fontos programot szervezni, és építő jelleggel együtt lenni.


Próbáltam elmondani, mit szeretnék, de süket fülekre találok.

Ezt tetézi, hogy kicsi a lakásunk, átalakítjuk (de nem igazán halad a dolog), felfordulás van, nem férünk, elegem van egyszóval úgy mindenből. kb egy hónapot vártam arra, hogy lepadlózzon. (fél nap volt)


Úgy általában azt veszem észre hogy negatívan látja a dolgokat, nem akar tanulni, belevágni dolgokba- és nem ilyennek ismertem meg- ahhoz meg fiatal hogy ilyen maradjon.


nehezíti a dolgokat hogy marha rosszul állunk pénzügyileg, tehát egy kizökkentő "álomutazás" szóba sem jön. Nem is tudom, ki tudnám-e zökkenteni.


2013. márc. 25. 20:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
87%
Hidd el neki is stresszes lehet az állandó basztatás, elvárás, nyomás.... Van hogy besokall az ember. Próbálj meg kedveskedni, hízelegni, viccelődni, több szex.... Ha ezekre sem reagál pozitívan, akkor van gond.
2013. márc. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Kedves első, nem dolgozik sokat, ha arra gondolsz. Sokat van itthon, és akkor sem tartalmasna tölti az idejét. Én viszont úgy érzem megszakadok- sok munkám volna- amit csak éjjel tudok csinálni a baba miatt--- nagyon fáradt is vagyok.

Én sajnos úgy érzem a több szex akkor megy, ha több kedvesség van. Nekem érzelem is kell hozzá, és amíg úgy érzem, csak arra kellek neki, de kapni nem kapok semmit, annyira nincs is hozzá kedvem.

2013. márc. 25. 20:53
 3/21 anonim ***** válasza:
52%
Ilyenekből szoktak lenni a félrelépések.
2013. márc. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Kedves második, ezt építő jellegű válasznak szántad?

Kinek a részéről gondolod? nem hiszem hogy bármelyikünk is tenni fog ilyet. Nem fér az értékrendünkbe. Inkább kettőnk között kellene rendbe hozni a dolgokat.

2013. márc. 25. 21:00
 5/21 anonim ***** válasza:
Tőle megkérdezted, hogy akarja-e?
2013. márc. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Mármint, hogy mit szeretne?

Ha ilyenekről beszélek, nem igazán hallgat meg. visszatámad valamit és kész. vagy nem figyel igazán.

2013. márc. 25. 21:11
 7/21 Vivianaaa válasza:
Én is ilyen helyzetben vagyok annyi különbséggel, hogy nem vagyok házas 2 éves párkapcsolatom van. Pont tegnap próbáltam megbeszélni a dolgokat vele, hát megígérte, hogy többet fog velem foglalkozni a kapcsolatunkkal, igaz ő sokat dolgozik és fáradt stb, de szerintem akkor is foglalkozni kellene a másikkal.. Én is sokszor próbáltam vele beszélni erről de egyik fülén be, másikon ki szóval én már unom! Mi nagyon szeretjük egymást, csak egy kicsit ellaposodott a kapcsolat, ha nem tudjuk megoldani nincs más megoldás vége.. Próbálj kicsit határozottabban beszélni vele állítsd választás elé! Sok sikert remélem sikerül megoldást találnotok :)
2013. márc. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Vivianaaa válasza:
22/L
2013. márc. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Kedves Viviannaa

Sajnos házasságban nehezebb választás elé állítani. Holtunkiglan együtt leszünk, nem tudom elhagyással "fenyegetni"...

2013. márc. 25. 21:16
 10/21 anonim ***** válasza:

Hogy szeretné-e egyáltalán rendbehozni, igen, azt. Mert azt írtad, hogy kettőtök közt kéne megoldani.

Eléggé úgy tűnik, hogy csak te szeretnéd. Akkor meg nem érdemes erőlködni.

2013. márc. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!