Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ez az érzés?

Normális ez az érzés?

Figyelt kérdés

Mióta az eszemet tudom, a nők iránt vonzódom, volt hosszabb illetve rövidebb kapcsolatom nőkkel, legutóbb volt párommal együtt is éltünk 1 évig. Sose néztem rá egy pasira se,még csak fiú barátaim se voltak. Most, hogy szakítottunk, állandóan azon kapom magam, hogy a pasikat nézegetem, és arra vágyom, hogy férjem, gyerekem meg családom legyen... Szerintetek normális ez az érzés ilyen korban? El fog múlni? Vagy kényszerítsem magam, meg másokat(férj, gyerek) egy olyan életbe ami lehet nem is én vagyok? Mi lesz ha 20 év múlva rájövök, hogy nekem nem ez kell és soha nem is ez kellett? Annyira össze vagyok zavarodva, kérlek segítsetek.

19, L


2013. jún. 25. 07:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt mi nem tudhatjuk h mii lesz 20év múlva, hogy hogy fogsz érezni de te sem. Legyél azzal aki mellett jól érzed magad ez lehet egy nő akár férfi, fiatal vagy még bármi lehet.
2013. jún. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
11%
Inkább maradj a saját nemednél mert különben csúnyán le fognak buz*zni életed végéig! Ezt most komolyan mondtam nem csak viccből.
2013. jún. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Valószinüleg biszex vagy, vagy pedig a nök iránti vonzódásod csak egy fázis volt.

Ha most a férfiak iránt érdeklödsz, akkor nem fogd vissza magad, hanem - amennyiben van megfelelö jelölt, kezdj bele ilyen kapcsolatba. Eleinte úgysem házasság-férj-gyerek a fö tényezö, ahhoz általaban több év kell, mire szóba kerül.

Teszteld, hogy neked megfelel-e egy ilyen kapcsolat, és aszerint dönts a késöbbiekben.


Most elöre eldönteni valamit egész életedre értelmetlen dolog, mert még fiatal vagy, sokat változol, mint minden más ember is. Légy nyitott és keresd meg, hogy neked mi felel meg.

2013. jún. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Figyelj csináld úgy, ahogy érzed. Ha most a pasik jönnek be hát randizgass velük és majd meglátod mi fog kisűlni belőle.

Butaság lenne csak azért a csajoknál maradni mert előtte csajokkal voltál együtt, ha azt érzed most férfiakhoz vonzóds hát randizz velük. Amúgy meg valószínű, hogy biszex vagy.


Ja és az egy hülye tév eszme, hogy több év együtt járás után vetődik fel egy párkapcsolatban a házasság, gyerek.

Egy normális, jól működő kapcsolatban a felek az elején tisztázzák kinek mi a fontos, nem majd 5-10 év után jövünk rá, hogy a másik nem akar házasságot sem gyereket.

19 évesen jöttem össze a férjemmel, a kapcsolatunk elején tudtuk mi a fontos mind kettőnknek.

Ezt az egyik hozzászólónak üzenném!!


23/N

2013. jún. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!