Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Teljesen bezavart! Mi van velem?

Teljesen bezavart! Mi van velem?

Figyelt kérdés

Lehet,hogy kicsit hosszú lesz,előre bocsi érte.


Párommal 6éve vagyunk együtt,ő 25éves(fiú),én 21.

1.5éve lakunk együtt...sajnos anyóséknál,ami már sok konfliktus okozója,ráadásul nem igazán hajlandó elköltözni(mondván,hogy minek fizetne albérletet,mikor ott a nagy ház).Ez az egyik probléma.A másik az,hogy 15voltam,amikor összejöttünk és azóta ugye csak vele vagyok és nem volt más pasi rajta kívül nekem soha.Mostanában viszont nagyon elhanyagol,nem foglalkozik velem és gyakorlatilag úgy érzem,hogy megszokásból van velem,meg azért,hogy mindent megcsinálok neki/helyette és minek tegyen bármit is,mivel ott vagyok neki és úgy van vele,ott is maradok.(gondolom)


VISZONT!!!!

A munkahelyemen van egy srác egy ideje,akire mostanába kezdtem felfigyelni.Kedves,aranyos és odafigyel rám.

Tegnap tudtunk egy picit beszélgetni és hát a dolog kölcsönös...úgy nem is tudom...izzik a levegő köztünk...vagy hogy mondják ezt...

Nagyon tetszik és mondta,hogy én is neki.


Soha nem volt még ilyen velem,hogy mióta a párommal vagyok,hogy valaki megtetszen.Nem tudom hova tenni ezt az érzést.

Persze megbeszéltük a dolgot,tudja,hogy párom van,így természetesen nem lesz semmi se felőle,se felőlem...majd az idő eldönti...mondta ő és gondolom én.

De ez mennyi idő?Vagy csak azért jön be,mert törődik velem?Egyész nap rajta jár az eszem,ha ott van,ha nincs.Ha a szemembe néz elolvadok.Nem tudom mi ez,még sosem éreztem így.

Igazából azt sem tudom,mit akarok kérdezni.Jól esett kiírni magamból,de aki esetleg volt már így,megírná,mi lett?

Persze mindenki véleményét szívesen fogadnám!

Köszönöm!!!!Puszi Nektek!



2013. máj. 31. 17:34
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ideje továbblépni.:)
2013. máj. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem több ok is lehetséges.


Vagy azért tetszik a srác, mert Ő most jelen pillanatba megadja neked azt, amit a pasid nem.


6 év kapcsolat után, hááát nem tudom..próbálj beszélni barátoddal, menjetek sétálni, beszélgessetek, én személy szerint egy 6 éves kapcsolatot nem dobnék el. Rizikós, mert ha eldobod ezt a 6 évet és az a srác csak lefeküdni akar veled? Akkor az elég ciki.

2013. máj. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

voltam már így. vagyok is. 17 évesen jöttünk össze a barátommal, 3 éve vagyunk együtt. tavaly nyáron találkoztam egy fiúval, nagyon kicsi hiányzott, hogy beleessek. a barátom is tudott róla, úgy tartottam korrektnek, hogy nem hazudozok. viszont értékeltem, és rájöttem, hogy én a barátomat választottam, vele tervezek, őt szeretem, így megszakítottam a másik sráccal minden kapcsolatot:)

aztán most pár napja így több mint egy év után a srác megtalált facebookon, és elkezdtünk beszélgetni. két nap után véget vetettem a beszélgetésnek, nem akarom a saját sorsomat kísérteni:)


szereted a barátod? ha igen, küzdj a kapcsolatotokért! ha már te is csak megszokásból vagy vele, akkor viszont szerintem vessetek véget a dolognak. nem feltétlen az új fiú miatt, hanem azért, hogy ne vesztegessétek el a fiatalságotokat. amúgy én totál ellene vagyok annak, hogy itt gyk-n össze-vissza dobálóznak a "hagyd ott! szakítsatok!" dumával, de azt veszem ki a soraidból, hogy már te sem igazán akarod folytatni a jelenlegi kapcsolatodat. mindegy, mondom, beszéljetek, ha úgy érzed, érdemes, küzdjetek, javítsátok meg.:)


amúgy tavaly, pont mikor ez történt velem, én is kitettem ide egy ilyen kérdést, és sz.rrá lettem oltva, hogy viszket a p.nám (a válaszolók szavaival élve), és biztos jól megd.gattam magam. szóval készülj fel:)


20L

2013. máj. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

"Egyész nap rajta jár az eszem,ha ott van,ha nincs.Ha a szemembe néz elolvadok.Nem tudom mi ez,még sosem éreztem így. "

Ez olyan, mint a szerelem. Akkor valószínűleg az is.

2013. máj. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
0%

"A munkahelyemen van egy srác egy ideje,akire mostanába kezdtem felfigyelni.Kedves,aranyos és odafigyel rám.

Tegnap tudtunk egy picit beszélgetni és hát a dolog kölcsönös...úgy nem is tudom...izzik a levegő köztünk...vagy hogy mondják ezt...

Nagyon tetszik és mondta,hogy én is neki. "


Ásd el magad, a srác helyébe még ma kihajítanálak a lakásból, meg csodálkozol hogy ennyi év után semmibe vesz? Egy férfinek kb addig újdonság a nő, míg ki nem próbálja a testét utána, barát szintre visszaugrik a dolog

2013. máj. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

1éve tart ez a nem törődik velem állapot.Próbáltam 100x szépen mondani,csúnyán is.Hívtam ide-oda,ezt csinálni,azt csinálni...nincs kedv,fáradt vagyok stb.Szex havi 1-2...nagyon max. 3.

Mindig,amikor előhoztam ezt,megígért mindent...oké,fogok törődni veled...stb.Aha...1-2napig és ennyi....

Nem azt mondom,hogy fel akarom dobni azonnal a dolgot,csak nem értem,mi ez...=)

Nem hiszem amúgy,hogy arra utazna a srác,hogy megd*gjon.

2013. máj. 31. 17:46
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
akkor neked kell döntened, hogy folytatod-e a pároddal, vagy nem.
2013. máj. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem én váltanék a helyedben.

Régen mindig lehülyéztem azokat, akik azt mondták, hogy az első kapcsolata az embernek mindig véget ér. Aztán vége lett az én első kapcsolatomnak is, ami nekem olyan stabilnak tűnt, mint az acél, és azóta örülök is, hogy így történt.

Kell a tapasztalat. Amit most jónak látsz, vagy "nem zavar" szinten van, az lehet, hogy másnál egész másképp van és rájössz, hogy mennyivel jobb az :)

Bocs, ha zavaros volt.

Lényeg a lényeg, szerintem ne zárkózz el előle.

2013. máj. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
41%

ha ilyen a kapcsolatod, lépjél tovább. ha úgy érzed elhanyagol stb.


az természetes, hogy neked úgy vettem észre ő volt az első, és most váltani akarsz. még 20 éves vagy, szerintem kell, hogy legyen még jópár kapcsolatod, hogy a végén valakivel hosszú kapcsolatot, életre szólót alakits ki.


inkább szakits most ezzel a fiúval, mithogy 40-50 évesen azon keseregj, miért is hagytad ki ezt az alkalmat. :)

2013. jún. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 Nikol.T. válasza:
77%

Suzia!


Azt, ami ennyi idő után - már jócskán - evidens, még senki nem mondta el/írta le neked!

Vagyis, amíg nem történik valami drasztikus lépés, a "párod" hosszú távra semmiben nem fog (tudni) változni! (Ahogy te is írtad: amikor beszélsz vele a gondodról - akár szépen, akár csúnyán, akár könyörögve - max. 1-2 napig tapasztalsz némi javulást.)

És ennek nagyon egyszerű az oka:

Te vagy a "könyörgő" fél, vagyis ekkor is épp azt érzi, hogy ő kell neked (az egy éve tartó "bunkóságával" együtt), s ezért is próbálsz "javítani" a dolgain.

Miközben:

Ő semmiféle hiányt és/vagy veszteséget nem éle meg! neki úgy vannak jól (úgy kényelmesek!) a dolgok, ahogy vannak, hiszen akkor és abban formában állsz a rendelkezésére, ahogy épp

2013. jún. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!