Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vajon mi az egészséges találko...

Vajon mi az egészséges találkozási mennyiség az unokákkal, amennyiben a szomszéd utcában lakik a nagymama?

Figyelt kérdés
Nektek mi az ideális, heti/havi hány alkalom és hány óra?
2012. okt. 3. 20:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi együtt lakunk a szüleimmel,tehát mindennap együtt vannak.De amíg nem költöztünk ide,addig is mindennap jöttünk.
2012. okt. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 ava87 ***** válasza:
100%
Erre nem lehet általános választ adni. Annyi, amennyi senkinek sem teher.
2012. okt. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 ava87 ***** válasza:
Ja, és hogy a másik kérdésre is válaszoljak, mi általában heti egy-két alkalommal találkozunk, de van, hogy kimarad - nem fix program, csak ilyen mikor hogy típusú találkozás.
2012. okt. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Persze, tudom, hogy mindenkinél más.

Kíváncsi vagyok, nálatok-nektek mi az "egészséges" mennyiség, ami nektek is jó és a nagymamának is (és persze a gyerekeknek).

2012. okt. 3. 21:08
 5/10 anonim ***** válasza:

Érdekes kérdés....

Mi kb 10 percre lakunk szüleimtől, a nyáron nagyon sokat voltunk együtt, szinte minden nap.Az elmúlt hetekben viszont ritkábban.

Mikor úgy érzem, hogy már kicsit "sok",akkor nem sűrűn járok át, vagy max csak felköszönünk fél órára.

Őszintén szólva ők nagyon ritkán jönnek, mostanság,hogy ritkábban mentem, átugrottak.

2012. okt. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
És megbeszélitek előtte vagy hirtelen ötletből vannak a találkozások? Van, hogy váratlanul beugrik a nagymama, vagy hogy ti mentek át váratlanul?
2012. okt. 3. 21:56
 7/10 anonim ***** válasza:
Nálunk nem laknak messze a nagyszülők (egyik oldalról), kb negyed óra séta. Egy héten egyszer szoktunk találkozni, fix napon. Ha van valami extra (szülinap, elintézni való), akkor átugrunk egymáshoz, de csak megbeszélés után. Szerintem a találkozások száma attól is függ, hogy dolgoznak -e a nagyszülők. Az enyimek pl este 6 körül érnek haza. Addigra már csak nyugira vágynak, szerintem teljesen elfogadhatóan.
2012. okt. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nálunk nincs váratlan látogatás egyik nagyszülő részéről sem és mi is odatelefonálunk, hogy nem zavarunk-e. A távoli nagyszülőkhöz 2 hetente megyünk hétvégére, a 15 percre kakó nagyszülőkkel heti 1-2-szer találkozunk.
2012. okt. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Egészséges"?? Hát amennyi jól esik, amennyit igényel a család. Csak remélni merem, hogy az én gyermekem majd a szívére hallgat és nem gyakorin fogja kérdezni, hogy mennyi időt egészséges velem tölteni. :)

Ezzel nem bántani kívánlak kedves kérdező, csak szerintem ez egy olyan dolog, ami mindenkiél máshogy megy és kicsit visszatetsző nekem ez az "egészséges" kifejezés. Persze, tudom hogy érted, de na :D Nem vagyunk egyformák. Hál'istennek :)

2012. okt. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Kíváncsi vagyok, mások mennyit találkoznak az anyukájukkal, nincs ebben semmi.

Mellesleg az én anyukámnak minden nap lenne rá igénye, nekem pedig elég heti pár alkalom és a gyerekeknek is elég.

Nekem sok minden nap találkozni, ha bántó ezt így kimondani, ha nem.

2012. okt. 4. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!