Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikor látogassuk meg a barátnő...

Mikor látogassuk meg a barátnőmék újszülött gyermekét?

Figyelt kérdés

Mennyi idősen illik meglátogatni az újszülöttet? A rokonok gondolom hamar, vagy azonnal mennek majd hozzájuk, de nem tudom, mi mikor menjünk megnézni a kicsit? Várjuk meg a 6 hetet, vagy 8-at? Túl korán sem akarok menni, de későn sem. 8 hetesen viszont már javában kint fogja tologatni az utcán a kicsit babakocsival tavasszal, az meg nem ciki, ha ott látnám először a babát? Egyébként szomszédok vagyunk. És van egy 3 éves ovis lányunk, ahogy nekik is, őt is vinnénk természetesen.

Köszönöm a válaszokat.


2013. febr. 13. 12:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Azt én is mindig el akartam kerülni, ha a közelben lévő kedves ismerős, rokon, barátnő szült, hogy az utcán lássam őket először;)


Én elterveztem, hogy amikor a barátnőm novemberben szült, hogy 4 hetes kora körül megyek majd a családdal, de megelőzött, hogy üzent: vár minket. Eredetileg még több időt vártam volna, tehát úgy 6 hetet kb., mert elég sok náthás ember volt abban az időszakban is a környékünkön, családban, de már alig volt 2 hetes a babájuk, amikor üzentek, hogy bármikor mehetünk hozzájuk.


Hozzáteszem, nekem 3 gyermekem van, a fent említett család mindhármat már 1 hetes korában meglátogatta.

2013. febr. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez teljesen családfüggő. Kérdezd meg az anyukát, hogy mikor szeretné. :) Az biztos, hogy betegen ne menjetek! :) Ha a lányod csak náthás akkor se! Én a kisfiammal 15 napig kórházban voltam tehát csak utána jöhettek az emberek. De én a biztonság kedvéért mindenkivel levetettem a cipőjét az ajtóban és kézmosás nélkül senkinek nem engedtem, hogy megfogja. Ja és szájmaszkot is adtam mindenkinek mert a H1N1 járvány közepén voltunk...
2013. febr. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg őt, hogy mikor mehettek.

Ezt ne te döntsd el, hanem ő.

2013. febr. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ugy van, nyugodtan kerdezd meg mikor mehettek. Nekem tavaly 3 baratnom is szult es kuldtem nekik uzenetet, hogy nyugodtan irjanak vagy hivjanak, amikor mar ugy gondoljak, hogy nekik kenyelmes latogatotkat fogadni. Volt akinel 3 hetes volt a baba es akkor mentunk de volt akinel 11 hetesen. Nekunk teljesen mindegy volt, ahogy nekik jo. Mikor a kisfiam szuletett 2 hetes volt amikor szivesen lattam a baratnoimet es tollem is annak idejen megkerdeztek, hogy mikor johetnek.
2013. febr. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!