Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A sógórom hétvégén eléggé...

A sógórom hétvégén eléggé berúgott egy buliban, ahol közösen voltunk. Megcsókolt és szerelmet vallott. Ma bejött a munkahelyemre bocsánatot kérni (? ).

Figyelt kérdés

Próbáltam poénnal elütni, de nagyon feszült volt, végül bevallotta hogy egy ideje tényleg szerelmes belém, nem csak a pia beszélt belőle.


Mit tegyek? Beszéljek a férjemmel? Vagy elég ha kerüljük egymást a sógorommal?


2013. jún. 25. 21:21
 1/8 anonim ***** válasza:
81%

őszinteség.

mert ha csak kavarsz többet ártasz.


viszont te miért hagytad hogy megcsókoljon?

2013. jún. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
Lehet, hogy ez még egy félreértés egy egyszeri eset. Bocsánatot is kért. Ha legközelebb csinál hasonlót akkor figyelmezteted, harmadiknál meg elmondod a férjednek.
2013. jún. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
33%
Én nem tudnám, a férjem előtt ezt titokban tartani! Már utána elmondtam volna neki! Amúgy ez elég durva, hogy pont a tesója szeretet beléd. Nem lennék a helyedben. Szerintem mond el neki! Te is szeretnél róla tudni, ha fordított lenne a helyzet!
2013. jún. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
Ezt nem értem..., miért hagytad, hogy megcsókoljon?
2013. jún. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Bocs lemaradt.

Én biztos elmondanám a férjemnek, a helyedben. Majd együtt megbeszélnék az egészet.

Nehogy, még a végén mástól tudja meg( írtad, hogy buliba voltatok).

2013. jún. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

én megkérdezném, emlékszik-e egyáltalán... oké, hogy a részeg ember őszinte, de van az a szint, mikor szerelmesre issza magát... engem pl. a legjobb barátom csókolt szájon (úgy, hogy bnője volt), másnap nem is emlékezett...


Én megkérdezném, emlékszik-e, ha tagadja, hagyd a francba. Ha nem csinál semmit, felesleges szítani a feszkót a két tesó közt. Ha emlékszik, bocsánatot kér, de bevallja, hogy szeret, akkor megkérném, hogy Ő(!) mondja el a férjemnek

2013. jún. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mondd el a férjednek!

Előbb utóbb úgyis kiderül, mert miért ne derülne, akkor pedig az lesz, hogy biztos viszonzod,azért "titkolóztál".

Gondolom ezentúl szeretnéd kerülni vele a buliban való együttes részvételt, erre is kell magyarázat. Az a tiszta, ha elmondod...

2013. jún. 26. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Elmondtad a férjednek?
2013. júl. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!