Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elegem van a családomból, de...

Elegem van a családomból, de olyan szinten hogy legszivesebben véget vetnék az életemnek.12 éves lány vagyok Mit tegyek?

Figyelt kérdés

anyukám mintha nem is szeretne: nekem 1 évbe ha vesz valamit (pl. egy nadrágot)--> nővéremnek minden hónapban

engem csicskásztat

enegm okol mindenért

mindent csináljak én

sokan azt mondják hogy olyan vagyok mint egy 12 éves felnőtt

az idegállapotomról ne is beszéljünk!: nagyon érzékeny lettem(eddig szinte egy évbe ha sírtam egyszer) most minden nap sírok!

este nem tudok aludni, mert rémálmaim vannak minden este

mostanában aludni sem merek a félelemtől :S



2013. jún. 27. 17:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Iskola pszichologikus, aki életvezetési tanácsokat ad, hogy hogyan kezeljed anyádat, és hogy hogyan dolgozd fel a csalódást amit okoz. Hidd el megéri.
2013. jún. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Mitől félsz, hogy aludni sem mersz?


Beszélj vele, máshogy nem lehet ezt megoldani.

2013. jún. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
De mégis mitől félsz?
2013. jún. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Az elsővel értek egyet! Iskola pszichológus, vagy szociális munkás...beszélj valamelyikkel, hidd el, nem szégyen, és hasznos nagyon! :)
2013. jún. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

a szüleim elváltak és nagyon megviselt..

nem akarok én pcihológushoz menni

2013. jún. 27. 17:29
 6/13 A kérdező kommentje:
olyanokat álmodok hogy anyum ilyen gonosz és enegem valahogy meg akar ölni ..és mindig ilyet álmodok.. :s
2013. jún. 27. 17:32
 7/13 anonim ***** válasza:
Pedig tényleg segít a pszichológus. Ettől még nem fog senki sem elmebetegnek tartani téged. És titokban is elmehetsz. :) Ha szeretnéd beszélgethetünk privátban. ;)
2013. jún. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ilyenek ne jussanak eszedbe, mert arra csak a leg elvetemültebb emberek képesek.

Apukáddal próbálj akkor beszélni.

2013. jún. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

nem szeretnék oda járni..

most elemygek kollégiumba, pedig nem akarok kolis lenni,de csak azért megyek , hogy ne lássam anyát és a nővéremet.

2013. jún. 27. 17:35
 10/13 anonim ***** válasza:
A pszichológus diszkrét, és nem kell másoknak tudnia arról, hogy te oda mégy! Oda pedig nem dilik vagy fogyatékosok járnak, annyi lenne, hogy beszélgetne veled, nem vallatna, inkább meghallgatna, figyelne rád, és esetleg adna pár jó tanácsot. :) Nem kell ettől ennyire idegenkedni, tudja ő, hogy nincs veled semmi probléma, csak egy nehezebb élethelyzetben vagy, és ő ebben tudna neked segíteni, hogy könnyebben átvészeld. :) Egyébként a legtöbb igen barátságos és kedves. :)
2013. jún. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!