Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elegem van a családomból, de...

Elegem van a családomból, de olyan szinten hogy legszivesebben véget vetnék az életemnek.12 éves lány vagyok Mit tegyek?

Figyelt kérdés

anyukám mintha nem is szeretne: nekem 1 évbe ha vesz valamit (pl. egy nadrágot)--> nővéremnek minden hónapban

engem csicskásztat

enegm okol mindenért

mindent csináljak én

sokan azt mondják hogy olyan vagyok mint egy 12 éves felnőtt

az idegállapotomról ne is beszéljünk!: nagyon érzékeny lettem(eddig szinte egy évbe ha sírtam egyszer) most minden nap sírok!

este nem tudok aludni, mert rémálmaim vannak minden este

mostanában aludni sem merek a félelemtől :S



2013. jún. 27. 17:26
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

és még pénzt se ad ruhára..még a koldusnak is több pénze van mint nekem ruhám.

azon gondolkoztam h valami diákmunkát szeretnék és ezt tényleg szeretném ..ezzel talán el is terelném a gondolatomat

2013. jún. 27. 17:37
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi idősen még nem vállalhatsz diákmunkát, majd néhány évvel később. Ilyen korban első a tanulás.

Én is csak azt tudom javasolni, amit az eddigi válaszolók. Kérd Szociális munkás vagy pszichológus segítségét.

Ha nem lépsz az ügy érdekében semmit, magától nem fog megoldódni.

2013. jún. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Sőt még rosszabb is lehet később, ha nem mész el pszichológushoz.
2013. jún. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!