Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ti nektek is az van, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti nektek is az van, ha megláttok valahol egy aranyos, bájos lányt annyira megszeretgetnétek legszívesebben, csak úgy megölelgetnétek mondjuk és el is képzelitek ezt?

Figyelt kérdés

Én totál bekattanok a szép, aranyos, főleg alacsonyabb ( bár volt már magasabb lány is, aki olyan édesen nézett). De azt vettem észre, hogy buszon is inkább csak a csendesebbek izgatnak, a nagy szájúak nem. Meg, amikor zavarban vannak a fiú mellett, olyan édes arcokat vágnak meg babrálják a hajukat vagy igazgatják a ruhájukat stb., de olyan édesek vagytok olyankor még inkább lányok. *-*


Puszilok minden tündér virágszálat és remélem januártól is együtt fogunk buszozni vagy máshol a városban találkozni! :)


Látszik, hogy egy hónapja voltam utoljára nővel...


2011. dec. 23. 20:40
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Erre nem tudok mit reagálni. :D
2011. dec. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki azt mondja, hogy az aranyos, cuki és csendes lányok jobban bejönnek a fiúknak, mint a nagyszájúak. De akkor én miért nem találkozok ilyen fiúkkal?


Egy csendes, cuki lány.

2011. dec. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%

Hát én így most röhögő görcsöt kaptam Ember!!! :DDD

Én is ugyan ezt érzem amit te kedves kérdező, legszívesebben oda mennék és agyon puszilgatnám őket :P

Csak az a gond, hogy nem lehet az enyém ez a sok aranyos, cuki, bájos, gyönyörű, aranyos, szeretetre méltó, édes, enni való pfikájú lányok! :( :DD

2011. dec. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
*pofikájú
2011. dec. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:

ma 20:59


Mert nem egy buszon utaztunk. Én minden lánnyal, aki tetszik és látóteremben van szemezni próbálok, ha nem vesz észre, akkor hagyom, ha visszanéz akkor szemezünk. Volt olyan lány, aki hamarabb kezdek engem lesni, mint én őt. Tök aranyos, ahogy a szeme sarkából próbált sunyin nézni engem, hogy ne vegyem észre, de én láttam és lebukott a drága. :D


Városban meg szembejövünk egymással ott nem mindig látom, mert csak egy kevés idő az arcát a lányoknak, de buszon ott rendesen meg lehet állapítani nagyjából arcról ki milyen személyiség. Meg hogy viszonyul hozzám. :D


Ó, ha eszembe jutnak azok a lányok! *-*

Örökké emlékezetemben élnek azok a csodás napok, amikor velük találkoztam! :)

2011. dec. 23. 21:31
 6/34 anonim ***** válasza:

Kedves "Egy csendes, cuki lány"!

Én meg sajnos ilyen csendes, cuki lányokkal nem találkozok mit amilyen te lehetsz, én lennék a legboldogabb fiú, ha találkoznék, és megismerkednék egy ilyen lánnyal!!! :)

2011. dec. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:

ma 20:59


Kapsz tőlem egy puszit a távolból. :)


Olyan jó, hogy vagytok! :)


Aki hajdú-bihari az írhat üzit akármilyen ügyben, ismerkedés, haverkodás, akármi, nyitott vagyok az ismerkedésre, én nem zaklatok senkit sem, tudom milyen kis félénkek tudtok lenni, de én így szeretlek titeket. :)

2011. dec. 23. 21:36
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
Imádom, hogy vannak még ilyen fiúk :)) Remélem kifogok egyet én is.
2011. dec. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%

ma 20:59-es vagyok.


Hát... sajnos nem ugyanazon a buszon utazunk :( De köszönöm a puszit =) Te is kapsz tőlem egyet :* :)

2011. dec. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%

Megint én vagyok, a 20:59-es. :)


6. válaszoló: remélem találkozol majd egyszer egy ilyen lánnyal. :) Sok sikert :)

2011. dec. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!