Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok ilyen? Hogyan...

Miért vagyok ilyen? Hogyan tudnék megváltozni?

Figyelt kérdés

Nos , nemsokára 14 éves leszek , van egy barátom aki nagyon rendes .Eddig szinte minden tökéletes csak az a gond , hogy együtt lakom anyummal és az ő anyukájával . Anyummal jó a kapcsolatom , viszont nagymamámmal állandóan vitatkozunk ( tény ,hogy nagymamám szokott inni ... nehéz ezt kimondani, még leírni is...) továbbiakban itt van a suli, kitűnő eredmények,csodálatos tanárok. Itt már az osztálytársaimmal és a barátaimmal van a gond... Ott kezdődik az egész, hogy szépnek tartanak, páran utálnak is emiatt és sok fiúnak tetszem de nem érdekelnek őszintén . De ott vannak az önző osztálytársaim( megadtam egyik osztálytársamnak a telefonszámom mert elkérte és nem is neki kellett , hanem odaadta a másik osztálytársamnak és ő megadta a romáknak(elnézést) és mindig hivogatnak , szidnak anyummal, apummal és még Istennel is , amit nem tűrök.Erre még rátesz egy lapáttal az is,hogy kb 10 éve elválltak már a szüleim . S ott vannak még az osztálytársnőim is , akik csak 2-en vannak, mégis megbizom bennük , elmondok nekik mindent, mégis kibeszélnek!! És nem tudom már , hogy kiben bizhatok , és kiben nem? Ezeken kivül már annyira magamba húzódó vagyok, hogy szinte mindig rosszkedvem van amikor itthon vagyok.. A suliigazgató a szomszédom , ezért jóba is vagyunk , szoktam vele beszélgetni és biztos ,hogy hallja amikor nagymamámmal vitatkozunk... Nem tudom , hogy én min változtassak , hogy legyenek normális barátaim , hogy legyen normális családom ???

13/L


2013. jún. 27. 23:37
 1/2 anonim ***** válasza:

1. változtass mobil számot ha azt akarod hogy ne zaklassanak többé, és ne adni meg a számod csak olyanoknak akikben megbizol...

2. családod nem tudod megváltoztatni,hanem probalod hidegen kezelni a dolgot és az vigyen elöre hogy minnél elöbb kikerülni ebböl a légkörböl, felnőni és talpra állni, önnálló életet kezdeni máshol, ez vigyen elöre


A kitünö eredmények dícséretes!


az hogy nem jössz ki jól az osztálytársakkal gyakori eset,nem te vagy az elsö sem az utolsó, probalj elgondolkodni hogy mi az ami miatt nem szerethetnek téged... lehet hogy szótlan vagy? nem követed a világ eseményeit? ez mind elég gyakori ok szokott lenni, erre neked kell választ találnod! Biztos akad az osztályban legalabb 2 emberke akivel tudnál barátkozni és az elég is...többit sz* le!

2013. jún. 28. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszi!

nem,nem vagyok szótlan csak mostanába magamba húzódó vagyok, nem nevetek a szar vicceiken és a csufolódásokon amiket másnak okoznak ennyi az egész..

nem lenne olyan nehéz választani ha az osztályba nem 11-en lennénk, ebből 8 fiú és 3 lány.

2013. jún. 28. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!