Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért itt keresnek az emberek...

Miért itt keresnek az emberek teljesen intim dolgokra választ?

Figyelt kérdés
Megértem,különféle technikai,egyéb kérdést. Azonban a lelki,nemi,egészségügyre milyen hatásos választ vár el?
2013. jún. 28. 22:42
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Nincs kivel megbeszélnie, reménykedik és minden egyes hajszálba belekapaszkodik, ahonnan valami biztató szót kap, vagy nagyon el van keseredve és kínjába teszi fel a kérdést...
2013. jún. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
n
2013. jún. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%

Mert vannak itt olyanok akik hasonlóval lábadoztak és tudnak kézzel foghatóval szolgálni, ha egy bonyolult dologba belekezdek technikailag és valaki félrevezet, abba bele is halhatok vagy éppen jót mondott és segített

Ez ilyen, tudni kell dönteni hogy reális az amit mondott-e vagy pedig hanyagolod

2013. jún. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%

Ezt én sem értem, főleg, hogy sokszor érezhetően 10-14 éves gyerekek válaszolnak...

A kedvencem, amikor valaki egy szexualitással kapcsolatos kérdést tett fel, és egy igen büszke válasz született:

"Ez az egész nagyon csúnya dolog! 11/L" :DD

2013. jún. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm eddigieket. Ebböl csak a lelki kérdést érzem valamennyire elfogadhatónak. A tizenéves sexproblémát absolut nem. Orvosi ellátás meg tudtom szerint van,
2013. jún. 28. 23:16
 6/8 A kérdező kommentje:
Csak azért írtam ki,mert engem sem hordott tenyerén az élet.Itt bele látsz olyanokba,amit néha még saját magamnak sem mondanék el,max kis gondolkodás után. És itt nem családi szennyesről írok.Nincs kis önbecsülés,problémamegoldó képesség?
2013. jún. 28. 23:30
 7/8 anonim ***** válasza:

Mint látható, nincs.

Az ilyen kérdésekből (helyesírás, stílus hiánya, a kérdező sokszor még a magyar nyelvet se ismeri rendesen) viszont látszik, hogy a "Maunika-són" szocializálódott emberek kérdeznek, akiknek... hogy írjam finoman... a gondolkodás kemény munkának számít.

2013. jún. 29. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én tettem már fel kérdést, magánjellegű problémám miatt.


Azért itt kérdeztem, mert jelenleg nincs olyan barátnőm, akiben teljesen megbíznék, és el merném neki mondani. 20 válaszból 5 hasznos volt, és ha nem is oldották meg helyettem a problémát, nekem segítettek.

Amikor voltak olyan barátaim, akikről tudtam, hogy soha senkinek nem mondanának vissza semmit, akkor meg se fordult a fejemben, hogy itt kérdezzek...

2013. jún. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!