Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki ha a 8 éves...

Szerintetek ciki ha a 8 éves tesómmal és a mamámmal alszom egy szobában? 12/L

Figyelt kérdés

2013. jún. 29. 17:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem
2013. jún. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
28%
Igen, de ha a szükség hozta, hát ez van.
2013. jún. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nem, főleg akkor ha nincs más választásod.

Ha csak simán szeretsz velük aludni, akkor sem ciki.

2013. jún. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne az, te is gyerek vagy, meg ő is.
2013. jún. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ja és a tesód, miért ne aludhatnál vele.
2013. jún. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem ciki, biztos nem lehet külön szobád. De arra azért figyelj(etek), legyen egy külön, saját, kis kuckód, sarkod, ahol te döntöd el, mi hogy van, ahol minden úgy van, ahogy te akarod.

[link]

2013. jún. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem, egyáltalán nem ciki. Az én húgom (veled egy idős)meg az anyukánkkal szeret aludni. Valamiért ő mindig is ilyen későn érő, anyuci pici kislánya volt. Most lesz külön szobánk, mert eddig egybe voltunk, de nem lesz sok változás. xD

Szóval nem ciki. Majd kinövöd, de ha nem, az sem gond.

Ha pedig nem saját kedvedből alszol velük, hanem azért, mert csak ez az egy lehetőséged van, akkor meg pláne nem ciki. Nem kell szégyellni. :)

2013. jún. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én 9 éves voltam, mire lett külön gyerekszobánk, bár még itt is tesómmal aludtam, de annyira féltem, hogy minden éjjel átmentem anyuhoz aludni. Legalább neked nem kell félned egyedül, örülj neki. :) Teljesen külön szobám 16 éves koromra lett, addigra próbálj te is szerezni egyet, vagy majd válasszátok le egy szekrénnyel.
2013. jún. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nekem nem jó. És az a legzavaróbb hogy amikor majdnem eladtunk, elkezd beszélni teljesen lényegtelen dolgokról. Amikor meg megpróbálom leállítani akkor meg azt mondja hogy én milyen hálátlan vagyok ès hogy soha ne kérjek tőle semmit.
2013. jún. 29. 17:49
 10/13 anonim ***** válasza:
Én mág 18 éves koromban is közös szobában aludtam a húgommal és a mamámmal. Egyáltalán nem érezte egyikünk sem cikinek. Csak ma akar mindenki külön szobát magának.
2013. jún. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!