Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 19 évesen ciki tesóval egy...

19 évesen ciki tesóval egy szobában lakni?

Figyelt kérdés
2012. okt. 20. 13:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs más lehetőség, akkor nem "ciki" kérdése, hanem szükség kérdése. Az unokatesóim 30 éves korukig laktak egy szobában, az egy kicsit már necces volt, ez még nem az.
2012. okt. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Cikinek nem ciki, mert nem mindenkinek futja akkora házra, hogy mindenkinek jusson külön szoba, így ha ez van, el kell fogadni. Az már más kérdés, hogy szerelmi és szexuális élet 0 mindkét testvér számára, ha csak nem oldják meg a párjuknál. Valamint felnőtt embereknek (de igazából gyerekeknek is) van igényük szerintem egyedül létre. Én biztos rövid időn belül zárt osztályon kötnék ki, ha nekem 0-24 emberekkel kéne lennem, még otthon is azt kéne lesnem a szobámban, hogy mit csinál a másik, hiába a tesóm, az őrületbe kergetne.
2012. okt. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%

Ha ciki, ha nem, ez van. Ha nem lehet máshogy megoldani, nincs választás.

Ha azt írjuk, hogy ciki, akkor mit csinálsz? Kirakod a tesódat a szobából?

2012. okt. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ciki, nem ciki, a fiaimnak sincs külön szobája. Ha nem bírnak elköltözni, ez van. Ha meg csajuk lesz, majd a másik kimegy a nappaliba.
2012. okt. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ciki vagy nem ciki,25 éves felnőtt nőként a 20 éves öcsémmel vagyok egy szobában.Mikor a gép előtt ülünk,kimegy az egyikőnk a szobából,hogy a másikat ne zavarjuk.Mivel sosem lenne pénzem saját lakásra vagy albérletre,főleg így,hogy nemrég lettem munkanélküli,ez van.Párja egyikőnknek sincs.Az a szerencse,hogy néhány gubanctól eltekintve jó testvérek vagyunk.
2012. okt. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2012. okt. 21. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!