Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon zavar, hogy a férjem...

Nagyon zavar, hogy a férjem folyton a nőket nézi az utcán, meg bárhol, amikor megyünk valahova. Főleg most, hogy itt a jó idő. Mit tegyek, hogy ne érdekeljen?

Figyelt kérdés
2013. jún. 30. 10:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
hát vagy nézelődj te is a pasik után, akkor nem fog annyira zavarni, és talán ő is észreveszi magát. vagy szólj neki normálisan hogy ez téged zavar és legalább akkor ne tegye amikor ott vagy vele.
2013. jún. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
27%
Ne szexelj vele büntiből mondd neki ha azokat bamulja azok tetszenek neki dugjon velük.
2013. jún. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%

A szexet soha se használt jutalomra, vagy büntetésre.

Szólj neki. Mond el, hogy mennyire bánt téged. Ne ordítva, ne hisztizve, hanem normálisan.

2013. jún. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
20%
Lehet jobban néznek ki mint te.
2013. jún. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%
első vagyok, igen mindenkinél van szebb és csinosabb de a kérdező férje a tuskó ezek szerint... én is megnézem a helyes, jó testű pasikat és biztosra veszem hogy a vőlegényem is megnézi a csinos dekoratív lányokat, de ha az én kezemet fogja és nézelődik a másik után nyakatekeredve tuti hogy olyan pofont levágnék neki hogy csak na. itt nem az a probléma hogy megnézi, mert ugye hűséget fogadunk nem vakságot, de ehhez pofa kell hogy a feleségével együtt mennek és nézelődik... nézze amikor egyedül van.
2013. jún. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Talán igyekezzél te is jól kinézni.
2013. jún. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
64%

Nem biztos, hogy a kérdező rosszul néz ki.


Pont tegnap mentünk vásárolni, és a boltban egy férfi feltűnően megnézett. utána láttam, hogy mentek fizetni a pénztárhoz a barátnőjével, aki szerintem jobban nézett ki..

2013. jún. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
64%

A kérdésre is válaszolok: ha nagyon feltűnően nézi őket, akkor beszélj vele, hogy a jelenlétedben ne forgolódjon más nők után, mert az nagyon kínos.

Nézze meg őket, de a feltűnő bámulás nagyon tapló dolog!

2013. jún. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
64%
Semmit. Amilyet szakítottál, olyat szagolsz. Az én férjem is biztos meglátja ami szép, de megtisztel azzal, hogy ha velem van rám figyel és nem forgolódik mások után.
2013. jún. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

úgy bizony. nem hinném, hogy másban nem tűnt fel, hogy férjed számára a tisztelet mint fogalom nem létező dolog.

a férjed egy suttyó, ez se érdekeljen.

2013. jún. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!