Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért zavar engem annyira,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavar engem annyira, hogy a barátom perverz számokat hallgat? Nem kéne érdekeljen?

Figyelt kérdés

Fel sem vegyem? Annyira utálom, mikor a telójában meglátom, hogy tele van majka számokkal, amelyek olyan 'pikánsak'.Az új kedvence Pitbull új száma, az Everybody fucks...

Hüly'e vagyok,és nem kéne ez érdekeljen? Rosszul esik, mit csináljak?


2013. ápr. 8. 15:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Günther- Ding ding dong... megvan?
2013. ápr. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

hát ezek nem izgatnak és ne is érdekeljen mit hallgat,

http://www.youtube.com/watch?v=5jlI4uzZGjU ez a legújabb száma, N

2013. ápr. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
de nagyon ráérsz, te jó ég :D
2013. ápr. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát ezek bakkfittyek a Rózsaszín Pitbull-hoz képest XD Már bocsi, de ezek kislányos zenék. még hogy majka XD Rózsaszín pitbull - Magyar P*na, meg stb azok már pikánsak :D
2013. ápr. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csöcsvihaaar!!!!
2013. ápr. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

hát oké.

Csak nem értem miért zavar, de majd kinövöm...remélem:)

2013. ápr. 8. 17:50
 7/8 anonim ***** válasza:
Én ilyen tahaj zenei ízlésű fickóval tuti nem is állnék szóba, de te tudod, neked hol helyezkedik el az igényszinted:)
2013. ápr. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ezt hogy érted?
2013. ápr. 8. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!