Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek hogy ne érdekeljen...

Mit tegyek hogy ne érdekeljen mások véleménye, gondolata rólam?

Figyelt kérdés
Úgy érzem lassan megőrülök,mindig azon rágódom vajon ki mit gondol rólam.Mindig másnak akarok megfelelni.Mert már sok ember mondott rólam rosszat.

2013. jan. 18. 14:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne akarj mindig másnak megfelelni.Azt nézd meg ki mondja amit mond rólad.
2013. jan. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha mindig másoknak akarsz megfelelni sose leszel boldog, és nincs olyan, hogy mindenkinek tudnád teljesiteni az elvárásait.

Arra koncentrálj ami neked fontos.


Gondolj bele, hogy mindenki hibázik, mindenkinek lehet rossz napja vagy valamilyen hülyesége, szépséghibája, senki sem tökéletes. Nincs olyan ember aki mindenkinek szép és okos meg kedves.


A lényeg, hogy csináld amit szeretsz, amiben jó vagy (főzz, sportolj, irj v. bármi) ez növelni fogja az önbizalmad és akkor már közel sem fog annyira érdekelni amit mások mondanak.

Próbálj sok időt tölteni azokkal akiket szeretsz és elfogadnak.

2013. jan. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez azért van mert hibás az önképed. Ameddig megerősítéssel akarsz ezen változtatni addig nem valószínü, hogy bármi is változni fog hisz te mindig másoktól várod majd azt, hogy 'bebizonyítsák', nem vagy rossz ember.


De kérdem én, rossz ember vagy? Vagy miért mondanak rád ilyet?


A kérdésedre a válasz pedig az, amit feltettél kérdésnek: Ne érdekeljen, hogy mások mit gondolnak rólad. A te életed, a te gondolataid csak a tied. Aki pedig a másikat támadja, ok nélkül, az lelki szegény. Legyél bölcs és fogadd el, hogy mások retardáltak te pedig nem. Bár nem tudom hány éves vagy de az élet idővel visszaadja azt amit most elvesz..

2013. jan. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Engem is sok kritika ért igazságtalanul.Már nem foglalkoztat, viszont teljesen kiábrándultam az emberekből.Annyiban zavar csupán a hozzáállásuk, hogy aki nem kedvel, nem ismer igazán, azzal borzasztó nehezen boldogulok!Vért izzadok, mire elérek valami célt nála.

Vigyázni kell ám, mert a helytelen kritikákkal nagyon el lehet rontani az embereket, aztán olyan "csúnya", hátsó szándékú alakok lesznek, amilyen én vagyok :D

2013. jan. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Miért vagy te hátsószándékú? Nem értem.
2013. jan. 23. 11:33
 6/7 anonim válasza:
Engem nem nagyon zavar ha olyan ember mond rólam vélemémyt aki nem ismer. Pomtosan azért mert nem ismer nem tudja, hogy milyen vagyok. Ha olyan szól be aki ismer, akkor magamba nézek. Lehet, hogy igaza van. Ha igaza van próbálok javítani magamon, ha nem nem érdekel.
2015. júl. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Olvass önfejlesztő könyveket. Nekem az segített.

Andrew Matthews: Éld az életed.

2017. ápr. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!