Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez normális?...

Szerintetek ez normális? Nagyon zavar, és a párom nem tesz semmit.

Figyelt kérdés
2,5 éve vagyunk együtt a párommal. A volt barátnőjét miattam hagyta el úgy, hogy már eljegyezte. A csaj nem tudta sokáig feldolgozni a szakítást, és írogatott a barátomnak, aztán ő el is bizonytalanodott, vissza akart menni hozzá, de végül mégis velem maradt. A lánylak azóta van valakije és már gyereke is született. Ennek ellenére tartja a kapcsolatot az anyósommal és a család több tagjával is. Voltak babalátogatóban, többször találkoznak (3-4x egy évben). Az anyósom pedig engem le se toj, mondjuk nem is nagyon próbálkozom, nem akarok vele jópofizni, amíg azzal a nővel tartja a kapcsolatot.érezteti, hogy nem szeret, éd tudom, hogy sajnálja,nem az övé az unoka. A párom 33, én 24, még nem tervezek egy ideig gyereket, ez is bántja gondolom. Nagyon zavar, hogy ez a nő még mindig része az életünknek, de a párom nem tesz semmit. Mit tegyek?

2013. jún. 23. 09:07
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
87%
Először is ő nem az anyósod, csak a barátod anyja. Akkor lesz az, ha elvesz téged feleségül. Másodszor bizonyára jó kapcsolata volt a barátod exével, miért kéne megszakítania akkor, ha ők már nincsenek együtt? Te nem kedveled a barátod anyukáját, és ő sem téged. Ezen lehet próbálni változtatni, de nem akarsz, ahogy látom. Pedig fontos lenne jó kapcsolatot kialakítanod a barátod anyukájával.
2013. jún. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
94%

Gondolom úgy gondolja miattad ment tönkre a kapcsolat a volt barátnővel, érted hagyta el. Nyilván szereti, te meg lehet az első perctől kezdve nem voltál vele kedves., akkor mit szeressen rajtad?


Te se nagyon próbálkozol kedvesnek lenni akkor miért várod el tőle ugyanezt?

Szerintem próbáld elfogadni a helyzetet, bár ez hosszútávon úgy is ráteszi a bélyegét a kapcsolatodra a barátoddal....sajnos.

2013. jún. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
igen, állítólag nagyon jóban voltak. Pont ezért szakított a párom a lánnyal, mert ugynolyan mint az anyja, ő meg olyan mint apukája, és a szülei is elváltak a különbözőség miatt. Mi sokkal jobban összeillünk, de ezt az anyja nem hajlandó elfogadni. Egyszerűen nem akarok úgy odamenni hozzá, hogy tudom, még mindig sajnála, h a párom engem választott. Inkább csak találkozzanak ők kettesben, nekem nincs szükségem a társaságára. Csak zavar az ex jelenléte. Meg az ish képtelen ennyi idő után elfogadni, higy most már én vagyok a barátnője a fiának.
2013. jún. 23. 09:18
 4/36 anonim ***** válasza:
73%
Mi lenne, ha megpróbálnál jó kapcsolatot kialakítani vele?
2013. jún. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
persze h engem hibáztat. Már aa esküvőt tervezték, baba is szóba került, jött volna az unoka...amúgy meg milyen nő az ilyen, ki ezek után gyereket szül ilyen hamar másnak, aztán meg jön és az orrunk alá nyomja, hogy itt van?
2013. jún. 23. 09:22
 6/36 anonim ***** válasza:
84%
Ácsi. Ahhoz semmi közöd, hogy miért és kihez ment férjhez és kinek szült gyereket.
2013. jún. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
85%

szerintem normális hogy a párod anyukája megkedvelte a volt barátnőt 2,fél év nem kis idő és ha eljegyzés is volt akkor komolyan is gondolhatták a dolgokat

így mért ne tarthatnák a kapcsolatot?


egy anyós még ideális esetben is sokszor nehéz ügy de a ti esetetekben az ő szemében te vagy az előző kapcsolat látszólagos szétrobbantója

én bár még gyerekem sincs meg semmi biztos "fújnék" arra a harmadik félre egy darabig:D (húú most gondolok bele?! lehet kiállhatatlan anyós leszek:D)

naszóval....vagy megszoksz vagy megszöksz....


na meg talán nyithatnál a barátod anyukája felé valahogyan nem jó pofizni kell csak adni egy esélyt annak hogy ti is jóban legyetek vagy legalább ne mérgesedjen el idő előtt a kapcsolatotok


mert el hiheted ha a párod családjával rosszban vagy az ráfogja nyomni a bélyegét a kapcsolatotokra is főleg úgy hogy mint írtad is a párod semmit sem tesz a számodra zavaró helyzet ellen

2013. jún. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
84%
Arról van szó, hogy az a lány már elnyerte a bizalmat. És a bizalom köréből nem könnyűki be ugrálgatni. Ha vársz amíg a leendő anyós elfogad, lehet h sosem mész hozzá a fiúdhoz. Ez valakinek fél élet, valakinek sosem sikerül. A másik lány előbb utóbb el fog kopni. Pláne hogy már másik családja van. Nyilván nem csak te nézed ezt rossz szemmel, van ott is apuka-anyós-após, aki mind azt kérdezi mi a francot keresnek ezek itt? Szóval viselkedj jól, az idő neked dolgozik.
2013. jún. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
33%
jajj félreértettem és olvastam:) szóval ti vagytok együtt már több mint két éve hmm....
2013. jún. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
93%

Legyen már mindegy, hogy egy számodra idegen nő kivel találkozik. Barátos anyja beleszól abba, hogy te melyik barátnőddel hova mész? Akkor meg?


Így van egy barátnőm is. Évekig együtt éltek egy sráccal, nagyon jóban volt a srác anyjával. Aztán szétmentek, a lány férjhez ment máshoz, már 2 gyereke van, és a volt "anyós" évi 1-2 alkalommal elmegy hozzájuk, volt babalátogatóban, beszélgetnek. Ennyi. Senkinek semmi köze hozzá, a féltékeny kis jelenlegi fruska meg ne akarjon egy jó kapcsolatot szétfúrni, mert neki nem tetszik.

2013. jún. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!