Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy férfi, ha szeretne gyereke...

Egy férfi, ha szeretne gyereket, de nem lehet barátnője annak csak a béranya jut?

Figyelt kérdés

Egy nőnek könnyű dolga van ha szeretne gyereket, mert mindig találni fog egy pasit, aki megdugja, bárhogy is néz ki a hölgyemény...


Én nem vagyok sem macsó, sem vagány, sem jóképű és ez meg is a "sikereimen".


Viszont szeretnék majd gyereket. Még fiatal vagyok hozzá, de 10 év múlva már szeretnék. Akkor nincs már választásom, mint egy béranya felfogadása? (még akkor is ha ez illegális)


2013. jún. 30. 21:47
1 2 3 4
 1/37 A kérdező kommentje:
*meg is látszódik a sikereimen...
2013. jún. 30. 21:49
 2/37 anonim ***** válasza:
100%
A férjem is ezt gondolta magáról amit te. Nem azért nem volt barátnője-felesége mert ronda, műveletlen stb. hanem mert nem volt önbizalma. Hidd el, hogy értékes ember vagy és akkor lesz feleséged is. Szeretnél társat magadnak? Tudsz alkalmazkodni? Mi az ami a legjobb benned?
2013. jún. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:

Szerettem volna társat. De amint egyre több embert (nőt is) ismertem meg, már eljutottam arra a pontra, hogy jobb nekem egyedül.


Mindig is vágytam egy családra, feleségre, gyerek(ek)re. Most a feleség és a társ dolog kiesett a vágyaimból. De a többi nem!


Önbizalmam meg pont annyi van, amennyi egy ilyen pasihoz illik.

2013. jún. 30. 21:59
 4/37 A kérdező kommentje:
És még egy kérdés, amit felvetettél bennem: hogyan higgyem el magamról, hogy értékes vagyok (nyilván belül), ha azt tapasztalom a környezetemben, hogy elsősorban a külső számít. Ha külsőre tetszik valaki egy lánynak, akkor a lány majd megpróbálja "megszelídíteni" a pasit kedvére. Ezért van annyi válás...
2013. jún. 30. 22:01
 5/37 anonim ***** válasza:
100%

Első válaszoló vagyok.

Próbálj akkor más felé orientálódni, kilépni a szűk környezetből. Nem feltétlenül akarja valaki megváltoztatni a másikat, én sem akarom a férjem megváltoztatni és ő sem engem. Hol keresel párt magadnak?

2013. jún. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:

A valós életben (nem szórakozóhelyeken!) és interneten.


Sajnos mivel 25 éves vagyok, ezért a 20-25 közötti lányok illenek hozzám, kor szerint.

De nekik még a bulizás vagy a külsőségek számítanak. (átlagossal nem érik be)

2013. jún. 30. 22:10
 7/37 anonim ***** válasza:
100%

úgy tudod elhinni magadról, hogy értékes vagy, hogy változtatsz. Változtass valamin. Például ha van némi szabad időd akkor csatlakozz egy önkéntes szervezethez például. Próbál meg segíteni másoknak, embereknek, állatoknak ami neked bejön.

[link]

itt például szét tudsz nézni. Hátha bejön valami. Találkozni tudsz emberekkel, nyitni tudsz mások felé, hasznosnak érzed majd magad tőle. Ha valaki hasznosnak érzi magát megváltozik a kisugárzása is.

2013. jún. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
Dolgozok és mellette tanulok. Továbbá van egy kutyám, akivel szintén sokat kell foglalkozni. Önkéntes munkára nem nagyon lenne már energiám...
2013. jún. 30. 22:12
 9/37 anonim ***** válasza:
100%
Én már 34 vagyok, a férjem 45 éves. Tavaly született a fiunk. Később kezdtem el kialakítani komoly kapcsolatot, mert egyetemre jártam aztán meg dolgoznom kellett. Szerintem ne add fel ezt, nem késtél még le semmiről sem. Bőven elég ha öt év múlva kezdesz el keresni valakit, kivel családot tudsz alapítani. Nem ismerem a mostani húsz éveseket, de gondolom ők se mind egyformák.
2013. jún. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
86%
25 vagy, akkor a 20-30 közt illik hozzád, nem a 20-25...
2013. jún. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!