Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen gyerek lenne?

Milyen gyerek lenne?

Figyelt kérdés

Kicsit érdekesen fog hangzani a kérdésem, de a múltkor gondolkodtam rajta, és gondoltam megkérdem.

A kérdés már pedig az, hogy tegyük fel- vagy egy kicsit-közepesen kövér/macis pasi, és annak egy vékony/csinos felesége. Akkor a gyerekük milyen lesz? Kövér vagy vékony?



2013. júl. 1. 16:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Vagy sovány, vagy normál tetalkatú, vagy kövér. Remélem segítettem.
2013. júl. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%
Ez nem érdekes, hanem hülye kérdés! Kicsit-közepesen kövér? Vékony/csinos?
2013. júl. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
47%
Mivel legtöbb helyen a mő főz, így nagy valószínűséggel nem hízna el az adott gyerek, hiszen a vékony nő nyilván egészséges ételeket főz, nem zsírral-cukorral-fehér lisztes péksütivel tömné a fiát/lányát.
2013. júl. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

azért írtam úgy hogy vékony/csinos


mert kinek mi a csinos, és mi a vékony.:)

nálam a nagyon vékony a csinos

másoknál a normális testalkat, nálam már elhízós

2013. júl. 1. 16:58
 5/12 anonim ***** válasza:
35%
Kérjük a nagyszülők adatait is! de egyébként az első válaszoló már megoldotta a problémát.
2013. júl. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
51%
Nálunk ugyanez a felállás és két vékony fiam lett, mindig mondtam, hogy olyanok vagytok, mint egy vonal. :-) Pedig az étkezéssel más kiskorukban sem volt baj, sőt. Az én alkatomat örökölték, persze ez nem törvényszerű, és azt hiszem, hogyha okosan táplálod majd őket, akkor attól is sok függ.
2013. júl. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm szépen a választ :)
2013. júl. 1. 17:09
 8/12 anonim ***** válasza:
53%
Egyáltalán nem biztos,hogy a szülőktől "öröklik",az én szüleim elhízós típusúak,mi a tesómmal meg "nádszálak" vagyunk.De ez egy olyan dolog,amit nagyrészt formálni is lehet.
2013. júl. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
90%

Természetesen vékony.

Hiszen még ha hízásra hajlamos is lenne a gyerek, a vékony, csinos anyuka nem fogja hagyni, hogy a gyereke elhízzon, odafigyel majd rá, ahogy önmagára is.

Hiszen inkább az anyán múlik, hogy miket eszik a gyerek, milyen felfogással fog bírni pl. a testmozgást, önmagunkkal való törődést illetően.

2013. júl. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
65%
Aki elhiszi hogy a túlsúly a genetika függvénye erősen el van tévedve. Ha értelmes ételt eszik, mértékletes és néhanep megmocan nem fog elhízni.
2013. júl. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!