Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért félek minden egyes...

Mért félek minden egyes cselekedetemtől?

Figyelt kérdés
Durva de így van akár mit csinálok félek ho gy valaki megharagszikrám,vagy ezért a tetemért Isten megbüntet avval hogy megharkszikrám valaki vagy valaki megver és nem tudom mit csináljak sok dologrol nem beszélek mert félek hogy valami rossz történik velem meg ha nem egyszínű járólapra vagy ha nem vetek 10-szer keresztet egy nap vagy ha nem mondok el 18 imát egy más után. ez mi?

2013. júl. 1. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:
87%

Túl aggodalmas vagy és félsz attól hogy másoknak mi a véleményük rólad. Próbálsz mindenkinek megfelelni de ha nemsikerül akkor bevagy szärva egyszerűen.

Ne így gondolkozz, tegyél meg mindent amit tudsz de ne idegeskedj annyit. Bár a mai világban ez elég nehéz.

18/F

2013. júl. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Goofre válasza:
100%
Valószínűleg egy nagy trauma ért téged valamikor. Meg egy kicsit túl vallásos vagy, de ki mit hisz. Én azt tudnám javasolni hogy egy kicsit nyugodj meg, ha teheted nyílj meg valakinek, aki közel áll hozzád, pl barát/barátnő.
2013. júl. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez már kényszerbetegség. Menj pszichológushoz.
2013. júl. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kényszerbeteg vagy. Nekem is van ilyenem, ha stresszes időszakot élek akkor erősödik fel.
2022. márc. 22. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!