Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha félek ettől?...

Mit tegyek, ha félek ettől? Már teljesen tönkremegyek lelkileg

Figyelt kérdés

barátommal 6hónapja járunk, Ő az első igazi szerelmem, annyira bele vagyok esve, hogy már fáj.

Én melózok, de így is sok időm jut Rá.

Ő most fog melózni, mondták neki a cégnél, hogy max 1-2havonta 2-3 napra lehet kell mennie vidékre, állnak mindent, és lehet hogy szeptembertől egyetemre megy.

Unokatesómnak is nehezen megy a meló+egyetem együtt, semmire sincs ideje.


Rettegek attól, hogy barátomnak nem lesz rám ideje, és kirak vagy ilyesmi, ebbe belehalnék. Tudom szeret, de félek, hogy ez lesz és már nem fogok beleférni az életébe.


Mostanság úgy érzem ki kéne lépnem emiatt a kapcsolatból, annyira félek a csalódástól.

Ő neki ezeket nem mondtam el, nem is érti mi a bajom mostanság, de engem ez belül már fel őröl.


Mit kellene tennem? Vajon nem lesz rám ideje, vagy ha akarja megoldja?


2013. jún. 16. 15:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Arra van időnk, amire szánunk, ha akarja, megoldja! Én megbeszélném vele a félelmeiemet, és nem hagynám el feltételezésekre alapozva...
2013. jún. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Előre ne hagyd el, valami olyanért ami még be sem következett.
2013. jún. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Azt kellene tenned hogy megtanulsz nem ragaszkodni minden olyan első köri kapcsolathoz, amiből még nem derült ki semmi, 6 hónap alatt még egy szomszédot sem lehet megismerni

Ezzel saját magadat fojtod meg, és amíg nem változtatsz nem engeded a másikat élni/létezni, addig ez lesz

Van ilyen ismerősünk sajnos, fiatal nő de az idegtől hullik a haja, körmeit rágja, el van csúnyulva már


Neked olyan embert kell találni aki csak dolgozni jár, és mellette nem vállalja túl magát, mert lássuk be az ilyen tanulás mellett dolgozó emberekhez hozzá se lehet szólni, olyan idegbetegek a fáradtságtól, és mégis ők vállalták

21/F

2013. jún. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

azt mondta örül, hogy olyan a meló, amilyen, mert első gondolata az volt az interjún is, hogy RENGETEG időt tölthessen velem meló mellett is.

Azt mondta így is sok időnk lesz egymásra és Ő ennek nagyon örül.

2013. jún. 16. 16:06
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia


Szerintem mind a ketten túl tudtok lenni a dolgon.

Amikor keresztanyám munka mellett járt egyetemre heti 2x akkor nagyon nehezen ,de meg tudták oldani a dolgokat. Igaz ,hogy keresztapám nagyon sokat nyelt mert dolgozott vezette a háztartást megcsinált minden házi munkát a ház körül dolgozott így nem nagyon volt erejük egymásra. Viszont amikor szükségük volt egymásra mindig találtak 5 percet megbeszélni ami fontos.


Ne rettegj tőle mert azzal fogod elrontani a dolgokat ,hogy a barátod azt hiszi valami baj van és azért szakít. Mivel szeretitek egymást lazán túl fogtok jutni ezen az étmeneti időszakon. Ne parázz mert az meglátszik egy emberen. Legyél vidám,boldog és akkor minden oké marad:)

2013. jún. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ha ilyesmit nem tudsz vele megbeszélni, akkor fura kapcsolatotok lehet... én minden félelmemet megosztom a párommal, és megbeszéljük.
2013. jún. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!