Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szokott olyan "dicsekvés...

Szokott olyan "dicsekvés vágy" érzésed lenni?

Figyelt kérdés
Amikor valami nagyobb dolgot érsz el, vagy valami nagyon jó dolog történik. Tudjátok, amikor annyira elmondanád mindenkinek. Ezt az érzést hogy lehet leküzdeni?
2013. júl. 1. 20:41
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Soha! Sőt titkolok mindent, mert nem szeretem hogy az emberek irígyek, inkább hallgatok mélyen.
2013. júl. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Nekem sem szokott ilyen vágyam lenni, elég ha én tudom mikre vagyok képes.
2013. júl. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

Pár éve nagy örömömre elakartam mondani mindenkinek hogy nyertem egy jó nagy összeget.(komoly összeget) A párom állított le, hogy tartsam titokban, mert ha elmondom akkor hamarosan az egész rokonság a nyakamban fog lihegni, a sok "régi" jó barátokkal együtt.

Így nem mondtam el senkinek. Apámnak és tesómnak is vettünk 1-1 szép nagy házat, amit teljesen berendeztünk mindennel. A tesóm kapott egy bankkártyát is egy szép kis összeggel. Vettünk a párom anyjának és húgának is házat. Nekik azt mondtuk hogy annyi pénzt nyertünk amiből álltuk mindenki házát, berendezését, és a számlán a pénzt. Hogy elosztottuk..

Egyébként én úgy oldottam meg, hogy leírtam mindig egy papírra az örömömet, majd később kidobtam..

2013. júl. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
Igen szokott lenni, de muszáj leküzdeni, mert az emberek irigyek és egyszer kétszer elmeséltem ezt azt aztán pedig vissza hallottam, hogy biztos csak azért, mert nyalis vagyok vagy hasonló...
2013. júl. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ez jó ötlet lehet én is ezt fogom majd tenni :)

Egyébként gratula!! :)

2013. júl. 1. 20:55
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem szokott, és el is mondom. Ha irigyek, az az ő dolguk. Ha nagy pénzt nyernék, azt én sem mondanám el, de ha valamit a saját erőmből értem el, akkor had tudja meg aki számít. Van azért olyan is, aki örülni tud a más örömének. Nekem ilyen barátaim és rokonaim vannak.
2013. júl. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Akkor elmondom: nyertem ma 10.000-et sorsjeggyel! :)


De ha nagyobb összeg lenne: akkor nem mondanám el senkinek.

2013. júl. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!