Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez vajon kérdés, vagy dicsekvé...

Ez vajon kérdés, vagy dicsekvés? :-)

Figyelt kérdés

Képzeljétek végre pozitív lett a tesztem 1 év után!!!!!!!!!!

Minden kisbaba után vágyakozónak írok most ne adjátok fel mert szóltam a gólyának hogy hozzátok is menjen, mert nagyon várjátok.


2009. dec. 10. 10:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
:)))))) Tiszta szívből gratulálok!!!!
2009. dec. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok! Valahogy én is így voltam vele, mikor el sem hittem egy év után, hogy pozitív! A világnak is kikürtöltem volna! Sok szerencsét és vigyázz magatokra


3 hetes km

2009. dec. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is gratulálok, csodás érzés lehet!!!

Mi már másfél éve várunk rá :( úgyhogy errefelé bátran küldheted azt a gólyát! :)

2009. dec. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

NAGYON GRATULÁLOK!

Hanyadik napon lett a tszted +?Mesélnél a teherbe esésedről?Görbéd van?

Bocsi,de én ilyenkor mikor valaki + tesztel,mindíg kikérdezem!

Lécci küdjed már azt a gólyát erre is,ha kell fészket is építünk neki apával a kémyényünkre:)

Vigyázz MAGATOKRA!!!!

2009. dec. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok!!Én nagyon tudok örülni ha másnak sikerült:)Lassan mi is 1éve babát szeretnénk!!Úgyhogy küld el erre azt a gólyát:)))Boldog baba várást és nagyon jó egészséget!!!!!
2009. dec. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon gratulálok!!! :)))) Jó babavárást kívánok.
2009. dec. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Jajj, de jó Neked!!! :-) Nagyon gratulálok és sok-sok egészséget kívánok Nektek! Remélem, a gólya hozzám is eltalál. (2napom van a nemvártig és eddig minden arra utal,hogy itt is járt.:-))
2009. dec. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok!!! :)) Nekem 1,5év után lett pozitív, úgyhogy ne adjátok fel babára váró lányok!!! Sok erőt a próbálkozóknak, és sok boldogságot a kérdezőnek! :)) 32hetes
2009. dec. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gratulációkat!

Hétfőre nem vártam és ma teszteltem. Nincs görbém. Egy hónappal ezelöttig ittam a palástfű-cickafark teát. Most csak vitamint szedtem. És úgy indult a hónapom, hogy mensi után összeszedtem egy gombás fertőzést nos amíg ki nem kezeltem magam addig gumiztunk (3-4 nap).Ezért nem is koncentráltam rá a baba témára, úgy voltam vele amikor minden nap együtt vagyunk akkor se jön össze, akkor most pláne nem! Pedig még is!!! Csak ennyi az én kis történetem.

2009. dec. 10. 11:13
 10/15 anonim ***** válasza:
Gratulálok!!!Nagyon sok egészséget kivánok neked és ha megszületik akkor a babának nagyon boldog pocakoskodást és nagyon vigyázz magatokra:)
2009. dec. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!