Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok, ha a párotok...

Mit szólnátok, ha a párotok szex helyett a netezést választaná?

Figyelt kérdés
Este nem tudott aludni, ezért ?megbeszéltük?, hogy szexelni fogunk. Amíg kiszaladtam a fürdőszobába, addig ő bekapcsolta a gépet, és elkezdett netezni. Majd kiment a szobából a laptoppal együtt, hogy ne zavarjon. Ti ehhez mit szóltatok volna?
2013. júl. 2. 04:05
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
90%
azt, hogy "majd netezel, ha végeztünk"
2013. júl. 2. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
67%
Hát, ezt a megbeszélés alapján történő szexet (szerencsére) nem tudom elképzelni. Lehet, hogy ez a görcsösség vette el a kedvét... De azt se tudom elképzelni, hogy egy laptop lekörözzön az ágyban :)
2013. júl. 2. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
96%

Ne ezen a megbeszéltük dolgon akadjatok ki. Ki mit hív annak, hogy megbeszéltük. Odabújok hozzá, és megkérdezem, hogy álmos-e, mert ha nem, akkor tudok jobbat...Erre is lehet azt mondani, hogy megbeszéltük.

Miért nem mentél utána? Ha egyszeri eset, akkor ne csinálj gondot belőle...

2013. júl. 2. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
80%

Na, látom más is fennakadt a megbeszélésen.

Attól, hogy megbeszéltétek, még nem biztos, hogy a jancsikája is akarta a dolgot. Simán lehet, hogy annyira fáradt volt, én is akkor alszom el legnehezebben, amikor iszonyat fáradt vagyok.

2013. júl. 2. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
75%
Megbeszélni ? :D Forgatókönyvet nem írtok róla ?
2013. júl. 2. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
83%

Nem tudom, mit kell kiakadni azon, hogy megbeszélték...mi is szoktuk megbeszélni, hogy szexelünk. Ebben nem tudom mi az izé. Néha vendégségbe vagyunk, odasúgom neki, hogy menjünk haza, mert mindjárt ráugrok...erre ő beindul és gyorsan úgy intézzük, hogy hazajussunk gyorsan, de szoktam ezt otthon is így mondani neki. Ha én mondom neki, hogy be vagyok indulva rá, erre ő is beindul.

De egyébként nem ez volt a kérdés, hogy meg szoktátok e beszélni, vagy szerintetek gáz e, ha megbeszéljük?

Kérdezó: A férfiak feledékenyek, kábé 3 másodperc alatt képesek elfelejteni azt, hogy mit mondtál nekik az imént...legalább is az enyém ilyen:D Emlékeztesd rá, hogy miről volt szó:D ha érted mire gondolok:D Én úgy mentem volna utána, hogy felvettem volna egy jó kis csábos hálóinget és megkérdeztem volna csak úgy félvárról, hogy mikor jön vissza az ágyba, vagy esetleg befújtam volna magam a kedvenc parfümömmel és átöleltem volna, finoman elvettem volna tőle a laptopot, mondván, "így nem férek hozzád" vagy valami, a pillanat hozta volna.

Legközelebb ne hagyd magad, követeld ki a jussod:D

2013. júl. 2. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
60%

"Néha vendégségbe vagyunk, odasúgom neki, hogy menjünk haza, mert mindjárt ráugrok...erre ő beindul és gyorsan úgy intézzük, hogy hazajussunk gyorsan,"


Ez NEM megBESZÉLÉS, hanem megKÍVÁNÁS, a kettö közt ég é föld a különbség.


A megbeszélés szerintem - és a válaszolók többsége szerint is - az, hogy "lesz valami", "akarsz szexelni" - és EZ minden, csak nem elfogadható dolog.


Mi a párommal 25 éve vagyunk együtt, de a szexet nem "megbeszéljük", hanem ránézünk a másikra, és ö már veszi a lapot, odabújunk a máskhoz, megsímogatjuk, stb és igy a másikban is felkeltjpk a vágyat a szeretkezésre.


Viszont ilyenkor egyikünk sem tünik el a fürdöszobába (amx. röviden, wc-re), hanem izgatjuk egymást, és elkezdük, illetve folytatjuk a szexet.


Szóval, ha


1. megbeszélés kell


2. elötte eltünsz a fürdöszobában


akkor ott valami nagy baj van a kapcsolatotokkal.

2013. júl. 2. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
90%

"A férfiak feledékenyek, kábé 3 másodperc alatt képesek elfelejteni azt, hogy mit mondtál nekik az imént."


Ha egy FÉRFI 3 mp alatt elfelejti, hogy szexre készül, akkor vagy vele vagy a növel, vagy a kapcsolattal komoly gondok vannak.

2013. júl. 2. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
89%

Azt nem értem, miért gond, ha valaki szeretkezés előtt elmegy tusolni. Ez higiénia kérdése.


Biztosan fáradt volt a párod. Ilyenkor vagy megpróbálod elcsábítani a géptől, vagy hagyod, hogy netezzen, és majd reggel szeretkeztek.

2013. júl. 2. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
65%
Érdekes, mi legfeljebb azt beszéljük meg, hogy mikor menjünk vásárolni, nade hogy a szexet?? De fura...
2013. júl. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!