Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom "hajléktalan"?

A párom "hajléktalan"?

Figyelt kérdés
A párom évekig volt börtönben, amíg bent volt a szülei kijelentették a lakásból. Most akkor a leveleit, szociális segélyt stb hová fogják küldeni?
2013. júl. 3. 14:42
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:
Szerintem a személyiigazolványa is az anyjáéknál van mert azt mondja nem találja de már régen le is járhatott.
2013. júl. 3. 15:38
 12/39 anonim ***** válasza:
100%

Amikor bevonult a börtönbe, szerintem le kellett adnia a személyit.


Nem gúnyból kérdezem, csak tényleg érdekel. Akkor te most befogadsz egy embert, aki hosszú évekig a rács mögött volt? Hogy ismerted meg?

2013. júl. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
hű ez nem semmi
2013. júl. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:

Régen együtt jártunk van egy közös gyerekünk is. Aztán szakìtottunk, ő börtönbe került én pedig férjhez mentem. Pár év múlva elváltam ő nemrég szabadúlt és újra összejöttünk.


Azt mondja nem emlékszik mi lett az igazolványával mert már régen történt.

2013. júl. 3. 15:50
 15/39 anonim ***** válasza:

ha kijelentették, akkor érvénytelenítették a lakcímkártyáját hivatalból

tehát nincs érvényes lakcímkártyája, anélkül meg megint megütheti a bokáját

korántsem az e legfontosabb kérdés, hogy a postás hová viszi a leveleit, hanem az, hogy hogyan tudja igazolni magát

egyébként amikor szabadult, akkor az érvénytelenített lakcímkártyáját meg kellett kapnia, hiszen az évek alatt a BV őrizte az iratait, személyes cuccait, tehát nála van, csak éppen semmit nem ér

2013. júl. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:

Pár ezerért lesz új igazolványa.

Akkor jelentsd be hozzád, másra nem, akkor ideiglenesre. Aztán ha valami hivatalos irat jön, az jöhet az új címre.

2013. júl. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 A kérdező kommentje:
A börtönből csak egy öltözet ruhát kapott és a keresetét. A többi cucca valszeg az apjáéknál van.
2013. júl. 3. 16:09
 18/39 anonim ***** válasza:
73%
Azért nem mindegy, hogy miért volt hosszú évekig börtönben, mert adott esetben igencsak meggondolandó, hogy összeköltözzek-e vele. Mert pl. egy gyilkossal vagy drogdílerrel semmiképpen nem élnék együtt.
2013. júl. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 A kérdező kommentje:
Én élek... Csak van tőle egy gyerekem.
2013. júl. 3. 17:08
 20/39 anonim ***** válasza:
Ahogy döntesz, úgy fogsz élni...
2013. júl. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!