Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akkor én most hajléktalan vagyok?

Akkor én most hajléktalan vagyok?

Figyelt kérdés

A párom egyszer csak beállított egy másik pasival, és szó szerint egyik percről a másika egy kis szatyorral indultam útnak.

Egy kis albérletbe kényszerültem, ahová ideiglenesen bejelentkeztem.

Otthagytam lakást meg mindent, a bíróság még gyerektartást is megállapított. Teltek a hónapok majd egyszer csak közölte az ex, hogy jelentkezzek ki a lakásból vagy ő jelent ki.

Közöltem, hogy nem tudok sehová máshová állandóra bejelentkezni, de őt nem érdekelte, majd néhány hét után jött egy határozat, hogy miszerint én nem lakok ott életvitel szerűen, megszüntetik azt az állandó lakcímemet.

Lehet olyan hogy valakinek csak ideiglenes lakcíme legyen?

Egy új munkahelynél, egy másik albérletnél (akárminél) nem szükséges egy állandó lakhely?

Ha valami hivatalosat akarok intézni, pl. személyi, jogosítvány, vagy nem tudom?


2013. jún. 29. 19:17
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
57%
kié a lakás????
2013. jún. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
64%

de, lehet is belőle gondod


igen, hajléktalannak számítasz


levelezési címet adsz meg, szülőkhöz rokonhoz nem tudsz bejelentkezni?

2013. jún. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
A lakás a 2 nagyobbik gyerek nevére van íratva.
2013. jún. 29. 19:20
 4/33 anonim ***** válasza:
57%
keress azonnal egy állandó albérletet vagy jobban fizető állást. Ebből még nagyobb bajod is lehet. Ha igazságtalannak érzed a dolgot, akkor keress fel egy ügyvédet elbeszélésre.
2013. jún. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

Nincs semmi rokonom, az édesanyám aki él egyedül, ő is nyugdíjas otthonban (vagy nem tudom hogy hívják azt a helyet).

Ismerős, haverhez nem mehetek, 1 volna aki bele menne, de nem az ő nevén van a lakása, és akién van az nem megy bele.

Mondjuk logikus is, hisz egy állandó lakcímmel vissza lehet élni.

2013. jún. 29. 19:22
 6/33 anonim ***** válasza:
73%
És miért nem vettetek Neked haszonélvezetet a lakásra? Kinek a pénzéből vettétek?
2013. jún. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Olyan van, hogy állandó albérlet? Jobban fizetőt? Örülök annak ami most van, 60 éves leszek, mindenhol legyintenek rám.
2013. jún. 29. 19:26
 8/33 intrepid ***** válasza:
93%
Ügyes volt az exnejed, hogy rá tudott venni arra, hogy a gyerekekre írasd a lakást. Azért nem reménytelen a dolog, ha bizonyítható, hogy közösen szereztétek, még lehet kérni vagyonmegosztást. Ahogyan ő áll a dologhoz, álljál te is úgy. Ha ő annyit nem tett meg érted, hogy legalább a lakcímet meghagyja neked, akkor pereld el a lakását. Legalább neked is lesz pénzed elindulni valamerre.
2013. jún. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
27%
Az albérleted lehet az állandó lakhelyed. Ez kész tény !!!! Az albérletesek szinte mind oda van bejelentkezve. Nem értelek .
2013. jún. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
18%

De miért hagyod magad. Komolyan ezek a férfiak. Keres ügyvédet, és költőz vissza.

Minden városba van ingyenes jogi segítség, keresd fel őket.

2013. jún. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!