Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apámnak új barátnője és az új...

Apámnak új barátnője és az új barátnő nem nagyon olyan velem mint kéne. És már kezdem magam kiközösítve érezni mert az új barátnőnek van egy kislánya, és mindenki körülötte ugrál. Velem nem is foglalkoznak. Én vagyok az utolsó mindenben. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ha elmondom a véleményemetaz "új barátnőnek" , mondjuk finoman éreztetem vele, felkapja a vizet, és megsértődik.. :( Én próbálok hozzá alkalmazkodni(bár neki kéne) de nem tudok.. :// Mindig felhúzza az agyamat, de akkor kapja fel ő a vizet ha elmondom a véleményemet.. Mit tegyek?? Légyszi valaki segítsen.. :( (és én érzem magam rosszul miatta :( ) Légyszi segítsetek! Mit tegyek?
2013. júl. 4. 12:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Apukáddal beszélj.
2013. júl. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gondolom, te idősebb is vagy, mint a kislány. Apukáddal próbálj meg négyszemközt beszélni erről, amikor oda tud rád figyelni. Kérd meg, hogy csináljatok csak ketten közös "pasis" programokat is, amikor a "lányok" közben valahol máshol azt csinálják, amit ők szeretnek.
2013. júl. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nincs könnyű dolgod, mert ha az ember szerelmes, nem nagyon ad más véleményére, de remélem meg tudod beszélni apukáddal, a nőnek sztem az IQ-ja is látszik ebből, ha így viselkedik főleg ha még ő sértődik meg... Ki hány éves a családban?
2013. júl. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
lány vagyok. Megpróbáltam beszélni apuval. Azt mondta hogy engem szeret a legjobban. Meg hogy én vagyok az első nő az életében akit nagyon szeret. az új barátnő (név szerint Kinga) a második helyen áll. Apu megvigasztalt és azt mondta ezentúl velem is fog foglalkozni többet és mondjuk apa-lánya programokat fogunk csinálni.köszönöm szépen mindenkinek a válaszát. <3 Aranyosak vagytook :)
2013. júl. 6. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!