Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért húznak fel direkt?

Miért húznak fel direkt?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy hülye kérdés meg másnak nagyobb problémája is van de ez nagyon tud idegesíteni.

Utálom ha valaki belepiszkál a kajámba amit éppen eszek. A szüleim (inkább anyám) és a barátnőm szokták ezt csinálni. Eszek valamit, jönnek és elvesznek belőle vagy a villájukkal elveszik mikor nekik is ott van. Nem vagyok önző, ha kérnek adok de a falra mászok ettől. Ők is tudnak szedni, csinálni maguknak akkor ne az én tányéromból egyenek mert utána én leszek a hibás ha megbántom őket egy kicsit. Én se nyúlkálok az ő tányérjukba. Szerintük vicces, hogy ezzel fel lehet idegesíteni. Hogy beszéljem ezt meg velük? Szép szóval hiába kérem.

22/F



2013. jún. 24. 18:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Úúú, ezt én is utálom. Nekem nővérem nyúlkál bele folyton :D

Nálam bevált a csúnyán nézés.. :)


15/L

2013. jún. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
Én nekem is felcsszik az agyam vele. ÉN olyankor rájuk szoktam ordítani, hogy ott a kaja szedjenek vagy odanyomom eléjük, hogy egyenek és ott hagyom őket. Olyankor inkább elmegyek valahova olyan helyre enni ahol nem nyúlnak bele. /éttermekbe/
2013. jún. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%

tapasztalataim alapján ez tipikus pasi szokás:D

mi a barátommal úgy oldjuk meg, hogy mindig 3 falattal többet csinál, mint amit kb megenne, mert úgyis belezabálok.

2013. jún. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%
Barátom ezen nem húzza fel magát sose. Nyugodt típus szerencsére. :D
2013. jún. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Hát, ha a szép szó nem segít, akkor csináld azt, hogy ha belepiszkálnak, hagyd ott, mondván, mostmár egyék meg ők. Ha látják hogy annyira zavar hogy képes vagy ezért otthagyni az egész kaját, akkor rá fognak jönni hogy ezt tényleg nem kéne, és leállnak.

Amúgy nem tudom miért csinálják ezt a nők. Nő vagyok, de eszembe nem jutna belecsipegetni senki kajájába.

2013. jún. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
15%
Bolhából elefánt...
2013. jún. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
6-os, tudod ami neked bolha az másnak elefánt, és ami neked elefánt, az másnak bolha.
2013. jún. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
15%
Akkor is marhaság ilyen dolgon úgy felhúznia magát az embernek,hogy megbántsa a másikat. Engem hidegen hagy,ha a párom beleeszik a kajámba és ez fordítva is így van. Ha ebből ekkora ügyet csinálnak egyesek,akkor mi van a komolyabb dolgokkal?
2013. jún. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ugyan. Tuti hogy neked is van valami dilid. Amire más csak legyint egyet, te viszont felhúzod magad rajta. Mindenkinek vannak ilyen hülye dolgai. Ettől vagyunk emberek.
2013. jún. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert meg lehet veled csinálni. Nincs valódi következménye a tettüknek.
2013. jún. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!