Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Összetörtem anyukám egyik...

Összetörtem anyukám egyik kedvenc díszét amit nászajándékba kaptak és most haragszik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Jót akartam anyukámnak és port töröltem de leejtettem egy képet ami ráesett arra a bizonyos díszre. Letört belőle egy darab amit nem lehet visszaragasztani. Amikor anyukám észrevette teljesen kiakadt, mert azt 20 éve nászajándékba kapták. Elhiszem, hogy sajnálja, de nem direkt csináltam és azért történt, mert segíteni akartam neki. Elkezdett kiabálni én pedig rögtön visszavágtam majd bementem a szobámba. Jogosan akadt ki? Mit kéne tennem?

2013. júl. 4. 20:42
 1/5 anonim ***** válasza:
25%
Kérj bocsánatot.
2013. júl. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
44%
Kérj bocsánatot. Anyukád meg majd megnyugszik.
2013. júl. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem már bocsánatot kért a kérdező, ez alap.

Nem tudsz mást tenni, előbb-utóbb majd megnyugszik anyud.

2013. júl. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

sajnos ezzel nem tudsz mit tenni...


anyunak egy üveg "lopója" volt, papámtól ez az egyetlen tárgya maradt. Fel volt akasztva egy szekrény szélére... mindig mondtam neki, hogy tegye máshová, mert le fog esni.. aztán egyszer öcsémmel fogócskáztunk, meglöktük a polcot, és leesett. Ő is nagyon szomorú volt, de mi jobban, nagyon sírtunk is... és akkor azt mondta, az csak egy tárgy, nem tárgyakról kell emlékezni...


talán mondhatnád neki ezt...

2013. júl. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Már nem haragszik:)
2013. júl. 4. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!