Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan, akinek a neten...

Van olyan, akinek a neten sikerült élete párját megtalálnia?

Figyelt kérdés
Sztorikat várok, amelyek együttéléssel, házassággal, családdal végződtek...
2009. okt. 16. 21:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
:) én igen. Bár szerintem ez mostanában már nem megy olyan ritkaság számba :) mi már 9 éve vagyunk együtt házasok vagyunk és a második babánkat várjuk.
2009. okt. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Van:) Én több, mint másfél éve találtam meg életem párját a love.hu-n. Én írtam neki, hogy tetszik a képe, amin az öccsével van, nagyon aranyosak együtt(az öccse 7 éves). Ő visszaírt, és onnantól kezdve órákon át MSN-eztünk esténként/éjjelente. Aztán megbeszéltük, hogy végre találkozunk. Megbeszéltük, hogy hol, de nem fejtettük ki pontosan, ezért teljesen máshol vártunk egymásra(aki miskolci, tudja, miről beszélek: én elmentem a Szinva patakhoz a teraszra, ő pedig a Szinvaparknál várt) Két és fél órát vártam rá, miután hazamentem. Előtte persze hívtam telefonon, hogy hol van már, de le volt merülve(mint utólag kiderült:)) Mikor hazaértem, találkoztunk MSN-en, és kiderült, mi volt a baj. Utána már úgy alakítottuk, hogy egy olyan helyen találkozzunk, amiből csak egy van a városban: a Virágóra:) Azóta nem telik el úgy nap, hogy ne találkoznánk:) Nagyon szeretem, és már tervezzük a jövőnket. A közöset:))
2009. okt. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Gratulálok és sok boldogságot!A netes párkeresés nem ritka, viszont ahhoz szerencse kell, hogy megtaláld a másik feled:)
2009. okt. 16. 21:46
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi 6,5 éve ismerkedtünk meg a neten. Már 5 éve együtt élünk, több mint 2 éve házasodtunk és 10,5 hónapos a kisfiunk :-)
2009. okt. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Ezek nagyon szép dolgok!Mindenkinek gratulálok és én is reménykedem:)
2009. okt. 16. 21:51
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
2 éve ismerkedtünk meg neten, rá két hónapra összejöttünk, és most szeptemberben költöztünk össze. :)
2009. okt. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
2008 januar 17 en ismerkedtunk meg a facebook-on (angliaban) ra egy hetre penteken talalkoztunk, szombaton osszekoltoztunk, 2008. aprilisaban osszejott a kicsi fiunk, 2009. februarjaban megszuletett a szerelmunk gyumolcse, 2008. december 23.an hazasodtunk ossze :) nagyon boldogok es nagyon szerelmesek vagyunk!!!
2009. okt. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Szia! Én is csatlakozom a neten kapcsolatot találók táborához:) 29 éves vagyok, tönkrement házasság, válás, 1 gyerek. Így álltam neki a társkeresésnek. Randivonalon regisztráltam. Először igazából semmi sem történt, aztán egy nap neki álltam és írtam pár pasinak, hogy szimpatikus a bemutatkozó szövege. Meglepetésemre azonnal válaszolt:) Pár levél, még a randivonal kötelékébe. Aztán rengeteg írás skype-on. Viszonylag hamar megvolt a számcsere,mert nekem nagyon fontos a fiú hangja. Itt sem volt gond:) Képet nem tettem fel az oldalra, de ő sem, így ezen is túl kellett esni. Egy kék szemű, szőke hajú srác nézett rám:) Uha:) Bejöttünk egymásnak. A rengeteg beszélgetés során sok minden közös dolog derült ki rólunk. Pl. Az ő apukája, meg az én anyukám egyidősek...1 napon születettek, ugyanazon évben. A kislánya meg az én kisfiam között 2 nap van..most lesznek 4 évesek..stb. Nálunk az volt a legfontosabb, hogy a gyerekek jól kijöjjenek, mert ha nem, akkor nekünk nincs miről beszélni. Az első levelet, 2007.12.15-én írtam, 12.29-én volt a tali...együtt főztünk kaját:) 2008.01.01-én megkérdezte, hogy lennék-e barátnője?:)) Igent mondtam. 01.06-án szerelmet valott... 2008 áprilisban ide költöztünk a fiammal, 2009.04.04-én összeházasodtunk, 2009.04.24-én megszületett a kislányunk.:) Nagyon boldogok és szerelmesek vagyunk:) Persze jönnek elő problémák, de ezen is túl kell lenni. Tudjuk, hogy mit veszíthetünk, mert nagyon egyforma volt az "előző" életünk. Én az előző férjemmel is a neten ismerkedtem össze, chat, ezért két jó tanácsot adnék neked:

1. Merj írni pasiknak!!! Semmi rossz nincs abban, hiszen ő is azért van fenn, mert párt keres.

2. Játéknak" fogd fel. Ne görcsölj azon, hogy pár kell...stb. Így nem ér olyan nagy csalódás, ha még sem jön össze.

Szóval én is egy élő példa vagyok, hogy nem lehetetlen, akkor neked sem!

Ügyes legyél, szorítok!!

2009. okt. 17. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Mi lassan 4 éve vagyunk együtt, neten ismerkedtünk meg.

Ő írt először , rögtön szimpatikus volt, találkozgattunk és kialakult a szerelem. :)

A jövő majd eldönti, hogy mi legyen, egyelőre jól érezzük magunkat együtt. :)

2009. okt. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én is csatlakozom. Sosem gondoltam volna, hogy működik, de tényleg így van! A titok nyitja szerintem a következő:

a való életben relatív ritkán adódik alkalmad arra, hogy különböző partnereket megismerj, még ritkábban tudsz elmélyülten beszélgetni. A neten minden felgyorsul, és akár néhány hét alatt is megtudhatsz annyit egy-egy emberről, mint azelőtt évek alatt. Sokkal több a sikerélményed és ez feltölt. A hülyékre nem szabad figyelni. Én arányaiban mondjuk 100 pasiból 95-öt kapásból töröltem, válasz nélkül, mert azonnal kiderült, hogy valami alapvető kérdésben nagyon különböznek attól, amit elvárok. Ehhez ismerned kell az elvárásaidat. A maradék 5-ből viszont kikerülhet jó barát, és akár a nagy ő is. Nekem sikerült. Tudom, hogy ő az igazi. És ő is így érez. A titok, hogy nagyon válogass, és ne dőlj be az elsőnek! Valahol ott van, aki pontosan olyan, amilyet keresel!

2009. okt. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!