Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy e legyen...

Mit tegyek, hogy e legyen ilyen a párom?

Figyelt kérdés
A párom szinte semmit nem enged, nem festhetem a hajamat, nem öltözhetek csinosan. Barátnőim nem lehetnek a szexet kiköveteli magának. Van három gyerekünk ezért válni nem szeretnék. Mit tegyek?
2013. júl. 6. 20:21
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
30%
Tűrj. Ha már rosszul főztél.
2013. júl. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
59%

Menj haza vörösre festett hajjal miniszoknyában berúgva...


Hát szerintem kicsit késő változtatni.

2013. júl. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 intrepid ***** válasza:
17%
Mégis hogyan gondolod, hogyan, kivel oldja meg a szexet, ha nem a feleségével? Akinek elkujtorog a férje mindenféle ribikhez, annak meg az a baja. Egy férfinek meg szüksége van az összebújásra, hosszútávon még az egészsége is rámehet ha nem kapja meg ami jár.
2013. júl. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
64%
Hagyd ott a g**ibe!
2013. júl. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
81%
Ha ilyen férfinak szültél gyereket, edd meg amit főztél. Persze, tudom: a 3. gyerek születése óta ilyen, előtte mintaférj, mintaszerető és mintaapa volt.
2013. júl. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
84%
Hát ha csak 3 gyerek után jöttél rá hogy mIlyen akkor megérdemled!
2013. júl. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
84%

a kérdés már csak az, hogy ezt miért most kezdett el zavarni? gondolom előtte is eléggé le voltál korlátozva.


nálunk nincsenek ilyen tiltások, mindenki úgy rendelkezhet maga fölött ahogy jól esik, ameddig ezzel a másikat nem bántjuk.

festem a hajam, a nekem tetsző színekbe öltözhetek, vannak barátnőim, de még fiúbarátaim is. ugyanígy ő is mehet haverozni, sörözni, még csak engedélyt sem kell kérnie.

2013. júl. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
84%
Megszoksz vagy megszöksz...
2013. júl. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
60%

Az a baj hogy sok nő ott cseszi el amikor megismerkedik a ffi vel és elkezd olyan dolgokat csinálni amit egyébként nem tenne meg, de mert szereti és nyilván valamelyest idomul hozzá ezért belemegy kérés nélkül, sőt szinte maga találja ki.


Ilyen kis finom dolgok

- nem szereti Klárit hát kevesebbet találkozom vele, aztán teljesen megszakad a kapcsolat

a természetes barnákat szereti eddig 20 évig szőke voltam , de hát ez jobban tetszik neki

- Bözsit sem szereti annyira, pt is elhanyagolom

- szerinte a futás hülyeség, akkor inkább tornázom, de azzal zavarom, inkább nem csinálok semmit


gyakorlatilag nem veszi észre és feladja a saját életét.

Későn döbbentél erre rá.

Egy öreg ismerősöm mondta: mindig csak annyit adj egy kapcsolatba amit 10 év múlva is. Tehát ha vállalod a mindennapi reggeli elkészítését és ehhez hozzá is szoktatod a párod akkor 10 év múlva nem ér panaszkodni, mert ezt te rontottad el.

2013. júl. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
67%
Válni nem akarsz, akkor így jártál. Ha neked ez jó... Azért jó mintát adsz a gyerekeknek. apa basáskodik, anya meg tűr :(
2013. júl. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!