Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apakomplexusom van? Vagy ez...

Apakomplexusom van? Vagy ez normális?

Figyelt kérdés

Apámmal mindig is jó volt a kapcsolatom csak keveset volt/van itthon a munkája miatt de azért szeretem. Azt vettem észre, hogy kb 13 éves korom óta az idősebb férfiakat nézem meg. Például egy 15-20 éves nem érdekel csak 20-22 felett. Mondjuk most még a 22 a határ nálam de nem volt még pasim.

Egyszer találkoztam apa egyik kollégájával (akkor volt 30 éves) és "szerelmes" voltam belé, mindig rá gondoltam és alig vártam, hogy újra lássam. Akkor se mondtam senkinek de már szégyellem.


Jártam korrepetálásra és a tanárom férje néha ott volt és csak miatta vártam az órákat, pedig apámmal egyidős, 41 éves de fiatalabbnak néz ki.


Pár házzal arrébb lakik egy pasi aki csak 1-2 hetente jár haza hétvégére de amikor itthon van és látom az udvaron alig tudom levenni róla a szemem és imádom a hangját is. 30 éves lehet ő is.


Az általános iskolai tanárom is tetszik egy kicsit, 29 éves. A másik nem tanított de egy isten, olyan helyes pasit még nem láttam szerintem, de ő kicsit fiatalabb, olyan 25 lehet.


De az utcán vagy ahol több ember van mindig az olyasmi férfiakat nézem meg, a korosztályom teljesen hidegen hagy mert nekem férfi kell, nem barátnő (Tisztelet a kivételnek).

Ez szerintetek normális vagy sem? Természetesen nem mutatom ki, hogy bejönnek és nem is akarok tetszeni nekik meg semmi.

16/L



2013. júl. 7. 16:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kell rögtön apakomplexusra gondolni. Egyszerűen most vagy abban a korban, hogy már nem a veled egykorú fiúk érdekelnek... a legtöbb kamaszlány amúgy sem az osztálytársai iránt érdeklődik, szerintem ez teljesen normális. Ennyi idősen nekem is a felnőtt, komolyabb pasik jöttek be.
2013. júl. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%
Az apakomplexus szerintem nem itt kezdődik. Mikor én 15 voltam, akkor 47 éves pasim volt. Szóval...
2013. júl. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Velem is ugyanez van. Nem jövök ki a korombeli srácokkal, mindig az idősebb, komolyabb pasik tetszettek. Szerintem ez teljesen normális, mivel pont abban a korban vagyunk, amikor az érettebb pasik tetszenek, velük jövünk ki jobban. Szóval ne aggódj, ez normális.:) 16/L
2013. júl. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Sziszi_26 válasza:
De sok jó pasi szaladgál feléd, erre is küldhetnél! :D
2013. aug. 26. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!