Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem anyám élettársáb...

Beleszerettem anyám élettársába és úgy tűnik az érzés lassacskán kölcsönössé válik, de ők még próbálják helyrehozni a kapcsolatukat. Hogyan tegyem magam túl rajta?

Figyelt kérdés
1,5 éve vannak együtt és 8 hónapja költöztek össze. Elég jól indult a kacsolatuk, de anyámnak ez a párkapcsolatosdi soha nem jött össze, mert nem tud megállapodni senki mellett sem. Most is felbukkant valaki és az utóbbi időben nagyon sokat veszekednek, anyám elrohan, a barátja meg nekem önti ki a lelkét. Nekem már az elején is szimpatikus volt, talán túlzottan is, de nem foglalkoztam vele, mostanában viszont nem tudok nem foglalkozni vele, levegőnek nézni. Egyre többet beszélgetünk és tudom, hogy még nem adta fel, hogy anyámmal helyrehozza a kapcsolatukat, ezért valahogy szabadulnom kellene az érzéseimtől, csak azt nem tudom, hogyan.
2013. júl. 8. 10:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
70%
Hogyan??? A leggyorsabban felejtsd el, már csak azért mert anyád pasija, vagy talán nem fontos neked az édesanyád???Feláldoznád őt a boldogságodért? Ki tudja mennyi időre?
2013. júl. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
66%

Az első gondolatot, ami eszembe jutott veled kapcsolatban, inkább nem írom le, mert fennakadna a trágárságszűrőn.

Te anyád pasijára hajtanál? Szánalmas.

2013. júl. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
14%
Szerencsés fa*zi lehet..:D
2013. júl. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Pont ez az, hogy nem akarok tőle semmit, mert anyám barátja, de úgy érzem, beleszerettem és nem tudom, hogyan felejthetném el.

Nem sértegetésre van szükségem, hanem valami használható tanácsra, ötletre!

2013. júl. 8. 10:54
 5/21 00XYZ válasza:
48%
Hát... nagyon rossz ötletnek tartom... sürgôsen felejtsd el mert nem hiszem hogy anyád jó szemmel nézné ha kiderülne..
2013. júl. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 00XYZ válasza:
51%
Ha meg nem akarsz tôle semmit akkor nem valami nehéz nem odafigyelni rá... egyszerûen sz*rd le.. :D
2013. júl. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
19%

Hogy mit tegyél?

Kérj tanácsot az édesanyádtól!

Ő majd megmondja-elintézi a problémát, az biztos!

Több gondod nem lesz vele!

2013. júl. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
45%

M az a beleszeretes ?

Minden nap latod beszelgettek kozel kerultok egymashoz.

Szuntess meg vele minden kapcsolatot akkor hamar elfelejted ot.

Szuleink elettarsa partnere tabu !!!

2013. júl. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
23%
Nincs tanács, nincs ötlet. De vannak olyan dolgok amibe normális ember nem megy bele. Pl ez. Mi az, hogy jajj beleszerettem, nem tudok semmit sem tenni. Te keverted magadnak a sz-rt. Majd ha magadrahuzod megkérdezed töle, hogy milyen tág volt az anyád pi-ája a tiedhez képest? Az elöbb volt egy komment arrol, hogy a csaj kutyával szexel. Tudod ö egy normális hozzád képest!
2013. júl. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Jó, de hogyan tudok megszüntetni vele minden kapcsolatot, mikor egy 1,5 szobás lakásban élünk? Ha számítógépezünk, ha tv-t nézünk, ha eszünk, mindig ott van. Nyáron még csak-csak elkerülöm, mert máshol dolgozunk, de szeptembertől megint egyetem, és ott is egy szakirányon vagyunk. Ez lesz az utolsó év, nem akarom miatta feladni.
2013. júl. 8. 11:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!