Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám mindenbe de mindebe...

Anyám mindenbe de mindebe bele pofázik. Mindenbe beleköt. Naponta leordítom a fejét, az sem segít. Mit tehetnék? Ezt nem bírom már sokáig.

Figyelt kérdés
2 hét múlva költözök el innen,de most még jobban belehúzott a b..sztatásomba.Már már megkeserítve az életem.Egyszerűen szórja rám a negatív jelzőket,olyan szinten hogy már egy idiotának érzem magam.Már nem tudom mit csináljak,de ha 2 hétig még ezt kell minden nap hallgatnom,akkor megfogok őrülni.Erre kelek erre fekszem.A leheő legekvesebbet probálok itthon lenni.Reggel ahogy felébredek b..sztatt ok nélkül,este arra kelek.Ki az aki azt írja??Legszívesebben szájba verném...
2013. júl. 4. 09:01
 1/10 A kérdező kommentje:
*este arra fekszem
2013. júl. 4. 09:02
 2/10 anonim ***** válasza:
Miket mond pontosan?
2013. júl. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%

2 hét!!!!

Addig engedd el a füled mellett, ne reagálj rá, meg se halld amit mond. Csomagolj, ne foglalkozz semmi mással.

2013. júl. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
45%
Ha ilyen a stílusod, anyád helyében kiraknálak az utcára, nem várnék 2 hetet, hogy elköltözz.
2013. júl. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Miket mond?Minden létező dologban beleköt ami bele lehet.Közbe negatív jelzökkel illet.A múlt dolgaival jön,hogy ez meg az volt bla bla.Tény voltak hülyeségeim,de semmivel nem nagyobb mint egy korombelinek volt akkoribban.

Mindent megmond hogy csináljam.Ku.rvára unom,mivel nem 18 éves kis hülye gyerek vagyok már hanem 24.Tehát ok az ember szól egy két dologért,na de ő minden mozdulatomba beleköt kb!!És ez nem vicc..

2013. júl. 4. 09:11
 6/10 A kérdező kommentje:

ma 09:08


Ennyi b...szogatástól már neked is ilyen lenne a stílusod anyáddal szemben!!Elárulom neked...

Én teljesen jól kijövök az emberekkel,mindehol kedvelnek és jó arcnak tartanak többnyire.Legyen az főnök,vagy bárki aki megismer.Nem nagyképűség de tudom hogy így van.Ha valakit ennyit csesztet valaki,akkor egy idő után még is hogyan legyen normális vele?Ha én téged nap mint nap basztergállak valamivel,akkor biztos kedves leszel velem és élvezni fogod a társaságom igaz??

2013. júl. 4. 09:14
 7/10 anonim ***** válasza:
28%

09:08 vagyok.

Nyilván nem tetszene, de gondolom, te is tettél azért, hogy ne legyen jó a viszonyotok, nézz kicsit magadba.

Egyébként lehet, hogy azért ilyen, mert fáj neki, hogy elköltözöl, és így könnyebb neki elviselni.

Persze nem látok bele a családodba, csak tippelek.

2013. júl. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

ma 09:20


Nem nem tettem semmi olyat,teljesen normális életet élek.Neki a baja hogy úgy élek ahogy én akarok és én jónak látom,és nem úgy ahogy ő fütyül...neki ez a baja.Hozzá tenném semmi kivetni való nincs az életemben,nem drogozom,nem iszom,néha elmegyek bulizni akkor iszok.De az kb 2 hetente van,de nem mintha köze lenne hozzá ha esetleg minden nap se.gg részegre innám magam.

2013. júl. 4. 09:23
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig nem tudjuk, mivel piszkál, mibe köt bele. Gyanítom, ilyenekbe, hogy mosogass el magad után, ne hajigáld el a zoknikat, stb stb...
2013. júl. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
67%

1. Tiszteld édesanyádat, mégiscsak világra hozott és felnevelt, ne üvöltözz vele.

2. Ha tényleg csak két hétig kell elviselned, akkor ignoráld valahogy a támadásait. Ha azt látja, hogy nincs rád semmilyen hatással a magyarázása, talán abbahagyja. Addig meg ne tölts sok időt otthon.

2013. júl. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!