Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy léptél túl? Milyen érzés...

Hogy léptél túl? Milyen érzés volt, mikor annak akit szerettél, lett barátnője/barátja, de nem te voltál az?

Figyelt kérdés

áááá...:/

Ti,hogy lépteket túl ezen?

Hülyére vett a lány/srác közben?

Mennyi ideig gondolkoztál még a 'szerelmeden'?


2013. jún. 29. 06:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
58%

mindenkinek nagyon fáj ez,

de mindenkinél az idő megoldja ezt,

van akinél előbb,

van akinél később,

és olyan is van aki sose tudja elfelejteni,

2013. jún. 29. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
76%
engem nem vett hülyére senki, egyszerűen csak nem mertem lépni, mikor még nem volt barátnője a srácnak. fél éve szerettem, mikor becsajozott.. érdekes módon nem depiztem be, inkább csak az a határozott érzésem volt egy héten keresztül, hogy szétütnék valakit. aztán még fél évig kb. ő járt a fejemben :S nem könnyű.
2013. jún. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
19%

Hát én több, mint 1 évig kínlódtam az első után. Közben neki volt 4 partnere, cserélgette őket rendesen.

Azóta nincs barátnőm, csak járok bulizgatni a haverokkal és ott húzzuk a részeg biccseket, ha összejön. Ha nem, akkor aznap nem. :D

Sokkal jobb érzés, mint a párkapcsolat, mert így utólag rájöttem, hogy mindent jobb nő nélkül csinálni, kivéve a szex. :D Ahhoz meg nem kell párkapcsolat, elég elmenni valami party-ra és összeszedni valami jó kis cuncit hozzá. Így nem megy el az ember energiája a párkapcsolatra, nem kell a fél életedet a nő mellett töltened, nem teszi tönkre az idegeidet, hogy nem tudsz neki megfelelni, nem akarod kinyírni magadat azért, mert elhagyott és az, aki mellett hónapokon/éveken keresztül felébredtél, most már más karjaiban ébred. :\

2013. jún. 29. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Rossz érzés volt, évekig, sokszor sírtam, mikor őket együtt láttam. Mondta, hogy tetszem neki, és borzaszóan reménykedtem, de mindig mással jött össze. De aztán megismertem a páromat és sokkal jobb minden, mint, amit valaha is reméltem, szóval már egyáltalán nem bánom, hogy így alakult, okkal történt ezek szerint, hogy mi nem lettünk együtt.
2013. jún. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Engem atvert, nagyon csunyan. Par eves kapcsolat, biztam benne, barom voltam. Az a gyoker nem birt a farkaval, tobb, mint egy evig hazudott, bele a szemembe. Par honapja, h vege, gondolok ra, de sajnos ruhellem a pofajat is, tehat meg erzek, bar mar szerencsere kevesbe. Soha tobbe latni sem akarom. Neha beprobalkozik egy sms-sel, de tobbet rolam nem hall.

Sajnalom a lanyt, aki kovetkezik, mert tudom, mi van ra.

En kozben remenykedek, h van nekem egy normalis pasi valahol.

2013. jún. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Jaaa, en, szerintem mashogy ertelmeztem a kerdest, bocsi. :)
2013. jún. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Rossz dolog ez. Igazából amíg nem alakul neked is valami, mindig ott lesz az érzés csinálj bármit is. Nekem az exem 7 év után lépett le. Kb 2hónapra rá lett valakije. Nagyon rossz érzés volt. Én egyedül voltam majd egy évig. Mikor lett valakim, akkor próbálta volna rendezni a dolgot, mert egyedül maradt... Hiába.
2013. jún. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Nekem csak az volt rossz érzés, hogy ugyan szakítottunk, de úgy, hogy "várjak rá" mert lehet hülyeséget csinált a szakítással... és én vártam türelmesen, hisz szerettem, azt hittem megtudjuk oldani. Hát nem tudtuk, már járásunk alatt megcsalt, aztán azzal a lánnyal járt, akivel megcsalt, és végül 1,5 hónapra a szakítás után elmondta, hogy jár valakivel csak nem akart megbántani.


Amúgy ez 19 évesen volt.


Azóta 2,5 éve boldog párkapcsolatom van :) Összeköltöztünk, kezdjük az életünket, boldog vagyok.


Te is túl fogsz lépni, és jobb lesz mint előtte.

2013. jún. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én 19 éves voltam amikor először igazán szerelmes lettem.Be is vallottam a srácnak,de ő nem akart velem járni,viszont nem is pattintott le.Messze laktunk egymástól,kb 200 km-re,de napi rendszereséggel beszéltünk msn-en.Nekem nagyon jó volt,jól megértettük egymást,és úgy éreztem,hogy kicsit jobban megismerjük egymást,és talán lehet valami.Nagyjából fél évre rá,hogy beszélgetni kezdtünk,lett egy barátnője aki 5 évvel volt fiatalabb nálunk.Rettenetes érzés volt,de 2 hónappal később szakítottak.Aztán volt kb egy év amíg nem volt senkije,utána összejött egy még fiatalabb csajjal.Mikor már látszott,hogy komoly a kapcsolat,akkor kezdtem beletörődni.Azóta én már férjhez is mentem,és boldog vagyok.De kb.5 évembe került míg túlléptem rajta.
2013. jún. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egy nagy-nagy szerelmem,bő egy év kellett hozzá,hogy teljesen kiheverjem.Ő még aznap összejött valakivel,amikor először komolyabban összekaptam vele.Kiderült,hogy a csaj már régóta képben volt,tetszett az exemnek,flörtöltek és próbálkozott nála.Utána meg jöttek-mentek a nők,nekem meg iszonyatosan fájt.

Ma már csak mosolygok ezen.

2013. jún. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!